Bu, bu, bu…

Nad Českem visí hrozba teroristického útoku…, a jak jinak – policie je prý v pohotovosti. Covid už není, černý kašel se moc neujal, Ukrajina lidi čím dál víc vytáčí a přestává zajímat, Gaza je daleko a kromě pár vlezdodavidů zahalených v izraelských vlajkách nula obdivu k Bibimu a ke genocidě Palestinců, takže do popředí se dere otázka – co s nevyjukaným občanem? Člověk beze strachu je pro zednářstvo k ničemu…, když už bohužel přežil vakcíny a tudíž bohužel je. 

»Zvýšená bezpečnostní opatření potvrdil také ministr vnitra Vít Rakušan: „Policie aktuálně podniká preventivní opatření.“ Více konkrétní nicméně zatím nebyl, zdůraznil jen, že bezprostřední riziko lidem v Česku nehrozí. „Policie nemá informace o bezprostředním ohrožení. Další informace policie zveřejní, jakmile to bude možné,“ doplnil Rakušan bez jakýchkoliv podrobností,« šíří beztrestně spolu s vnitrem vzorovou dezinformaci, anžto bez důkazu, server novinky.cz. 

Jeden z diskutujících to popsal výstižně: »Takže hrozí teroristický útok, ale “Policie nemá informace o bezprostředním ohrožení…” Tak dělá si z nás ten Vítek prču? Není náhodou potřeba přehlušit informaci o vraž… ehm… sebevraždě šéfa kampeličky, kde soudruh premiér a špičky ODS praly prachy? Nebo snad odvrátit pozornost od největšího “teroristického” útoku v posledních letech, který má na svědomí ministr dopravy? My žádné teroristy nepotřebujeme, nám stačí naše vláda…«

Když tihle vyvalení projektanti teroristického útoku nepředloží jasný důkaz, notabene ministr vnitra ještě na sebe práskne, že policie vlastně žádné konkrétní indicie nemá, co si o tom mám myslet? Samozřejmě vím, že kdyby taková hrozba skutečně existovala, detaily tak či tak zveřejnit nelze, nicméně důvěryhodnou, rámcovou zprávu zformulovat možné je. V tomto případě rámcová zpráva nejen že neexistuje, on ten Vítek de facto tu hrozbu vzápětí popírá. Jenže, a o to jde především – semínko strachu bylo do veřejného prostoru zaseto. S ruským notovým partem. Jako Vrbětice. Lidi, vezměte rozum do hrsti a přemýšlejte. S těmi »bububu« se trhá pytel a když jim je budete baštit, za chvíli se v tom usmažíte a strachy nevyjdete z domu. Právě o to jde, abyste se i doma báli na záchod, že na vás z mísy vyskočí ruský agent…

Robert Fish

Související články

2 KOMENTÁŘŮ

 1. Fiala je, podle mne jen bezvýznamnou maskou. Osobou, která Fialu řídí by mohl být jeho PORADCE(?) TOMÁŠ POJAR. Otec Tomáše Pojara byl ředitelem Vzdělávacího a kulturního centra Židovského muzea a vyslancem ČSSR a později ČR v Izraeli .
  ——
  Tomáš Pojar je PORADCEM Fialy pro národní bezpečnost a od r. 2022 jeho vyjednávačem pro evropské záležitosti .2014-22 2014-2014 – 2022 prorektorem Cevro Institutu.
  –Kritizoval T.Petříčka, Zaorálka Schwarcenberga za prohlášení z . z (5/2020) ve kterém odsoudili budování židovských osad které Izrael od roku 1967 vybudoval na okupovaném Západním břehu
  Jordánu
  –1905-2005 byl v organizaci Člověk v tísni, později byl ředitelem této organizace – do r.2005
  –2010-2022 vyslancem ČR v Izraeli
  ———————————————————
  Během upalování a ubíjení ukrajinských policistů vařili někteří příslušníci organizaace Člověk v tísni těm kdo prováděli Majdan.
  Předávali jim peníze a po Majdanu zajistili dopravu některých Majdančíků do Prahy.
  ———————————————————-
  Tomáš Pojar absolvoval školu v Izraeli. Vystudoval politologii na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Byl na nějaké škole v USA.

 2. Fiala a Rychetského Pětikoalice a Pavel vymýšlejí Vrbětice č. 2. Samozřejmě za to budou moci zase Rusové a Putin.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy