Bůh odpouští, ale matička Rus nikdy

Situace na Ukrajině směřuje k tomu, co jsem predikoval již na začátku války. Rusko zástupnou válku s Ukrajinou proti NATO a Evropské unii, resp. zbytku tzv. civilizovaného světa, vyhraje. O tom se nepochybuje ani na generálních štábech na Západě, včetně Washingtonu. Proto začala mediální masáž o výroku Medveděva, že v případě, když Rusko prohraje válku, shodí atomovou bombu na Washington, Londýn atd.

Nevím, kde to vůbec vzali, ale znamená to, že Západ bude prohranou válku prezentovat de facto jako vítězství, protože tím, že Ukrajina prohraje, se zabrání atomovému armagedonu. Něco podobného jsme zažili po zbabělém útěku z Afghánistánu. Zběsilý úprk byl přitom vydáván ústy prezidenta Joea Bidena ze nejrychlejší a nejefektivnější evakuaci v historii. Já jsem nicméně od počátku konfliktu tvrdil a za tím si stojím, že cílem Ruska je eliminovat Ukrajinu jako nástupní prostor pro útok proti RF. Za tímto cílem bude levobřežní Ukrajina včetně Charkovské, Dněpropetrovské a Oděské oblasti připojena k Rusku. Předpokládám, že z Oděské oblasti se ruská armáda spojí se svými jednotkami z Podněstří a část Moldávie se fakticky taktéž připojí k Rusku, které tím získá kontrolu nad rozsáhlým pobřežím Černého moře a nad ústím Dunaje do tohoto moře.

Domnívám se, ale můžu se mýlit, že ze zbytku Ukrajiny se udělá tzv. nárazníkové pásmo, kde bude Rusko v případě nutnosti provádět tzv. selektivní údery, ať pomocí řízených střel či úderů speciálních jednotek. Tuto zmrzačenou část bývalé Ukrajiny nechá na bedrech EU nebo Evropy jako takové, čímž ji bude nadále ekonomicky vyčerpávat, protože USA se na udržování tohoto území nebudou rozhodně podílet. Historicky se totiž řídily pravidlem »zadarmo ani kuře nehrabe«.

Je otázkou, zda přijde s územními nároky Maďarsko, Polsko či Bělorusko, ale ani to bych nevylučoval. Nepochybně velké zklamání musí zažívat současná česká vládní garnitura, která se těšila na rekonstrukci Luhanska za peníze daňových poplatníků. Z toho sešlo, proto měla jako náhradu rekonstruovat Dněpropetrovskou oblast, avšak jak i potvrdil České televizi bývalý náčelník generálního štábu Jiří Šedivý, dle jeho mínění Rusko povede ofenzivu a údery s cílem ovládnout Dněpropetrovskou oblast. Tudíž opět k úlevě daňových poplatníků ostrouháme.

Nicméně pokud česká zahraniční politika bude nadále směřovat tam, kam směřuje, můžeme se brzy dočkat toho, že budeme rekonstruovat Prahu a další města na území ČR. Je třeba si nalít čistého vína a přiznat, že zbrojovky v Evropě za dobu dvou let bojů na Ukrajině nebyly schopny vyrobit jediný nový tank a zásob ve skladech ubývá, nebo jsou již místy úplně vymeteny.

To, že v americkém Kongresu hrají ping-pong mezi sebou republikáni a demokraté ohledně pomoci Ukrajině, svědčí o tom, že jde o předem domluvenou hru, kdy se z tohoto konfliktu, který zažehly Spojené státy americké jako obvykle, snaží pomalu, ale jistě vyvázat. Jen pro dokreslení – někdejší královna moří Velká Británie není schopna personálně obsadit ani svou letadlovou loď a společně s USA si neví rady s hrdými válečníky kmene Hútiů a nedokáže zabezpečit bezpečný koridor Rudým mořem do Suezského průplavu. Proto si dost dobře nedovedu představit, kdyby měly bojovat proti takovému nepříteli, jako jsou mužové statečných národů matičky Rusi. Západ je dnes schopen pouze her s čísly, a to především na straně HDP, avšak ve výrobě dělostřelecké munice není s to konkurovat ani Korejské lidově demokratické republice. Iluzorní čísla o tom, že NATO je schopno postavit do pole 1,5 milionu vojáků, je k smíchu. Realita je taková, že možná dokážou postavit 1,5 milionu lidí, v drtivé většině však nedovedou určit ani pohlaví těchto lidí, a tím spíš nelze mluvit o vojácích. Je si třeba uvědomit, že nebinární vojáci zemí NATO za posledních 20 let projeli, co se dalo, a po velkém humbuku zdrhli, jak z Afghánistánu, tak z Iráku, Somálska či Libye, opustili celou Afriku, a tak bych mohl dál pokračovat.

Měli by si uvědomit, že to, co Rusové sají s mateřským mlékem, oni musí získat tvrdým výcvikem, ale vzhledem ke skladbě obyvatelstva civilizovaného Západu takového výcviku dnes ani nejsou schopni, oproti svým předkům, kteří bojovali v první či druhé světové válce. To byl také důvod, proč investovali do Majdanu a naivní Ukrajince postavili proti Rusku, za což nyní Ukrajina platí a bude platit krvavou daň. Jen naivnímu a mentálně zaostalému jedinci není jasná klíčová věc, že Ukrajina jako taková byla již hozena přes palubu.

Závěrem bych rád uvedl, že bylo dnes přiznáno i západními médii, že nedávno opěvovaný dezertér ruské armády Kuzminov, pilot vrtulníku Mi-8, který za jidášský peníz předal nepříteli, byl ve Španělsku nalezen s pěti kulkami v těle. A toto s největší pravděpodobností čeká některé představitele Ukrajiny, včetně prezidenta Zelenského, a v jeho případě ten, kdo ho sprovodí ze světa, nebudou Rusové, ale někdo z jeho západních spojenců. Jak říkáme my, ateisti, »odpouští Bůh, ale matička Rus nikdy«. Myslím si, že osud tohoto mladého Jidáše by měl být mementem pro spoustu dalších lidí, a to i u nás…

Luděk Růžička

Související články

9 KOMENTÁŘŮ

  1. Levobřežní? Všichni obyvatelé Ukrajiny si zaslouží návrat svobody a demokracie.
    ČR by se určitě měla podílet na rekonstrukci Ukrajiny, tedy na reparacích, vždyť nese spoluvinu na jejím zničení.

  2. Kuzminov dostal co mu patří. Kdo zradil jednou, ten zradí vždycky. To vědí Američané moc dobře. S Pavlem podobnost čistě náhodná? Zrádce nemá nikdo rád, jen Češi si ho zvolí za prezidenta a Američané takové lidi využívají.

  3. Fiala a Rychetského Pětikoalice a Pavel jsou čeští váleční zločinci dodávající české zbraně do války na Ukrajině. Těmito českými zbraněmi jsou tam zabíjeny nevinné děti.
    Agresivní ČR jako člen NATO je zločinecký stát, který by měl být souzen mezinárodním soudem pro válečné zločiny.

  4. Další proruský šváb? Ted si dělám legraci, hinak je to až moc uprimne, ale pravdivé zhodnocení situace.

  5. Aha takže tahle zjevná proruská krysa už začíná otevřeně vyhrožovat? Vyhrožovat, že někteří lidé u nás by mohli skončit jako Kuzminov rozstřílený včera ve Španělsku příslušníky GRU? To si opravdu necháme líbit?

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy