Český bizár pokračuje aneb Vítův režisér a odbory znovu v Aspenu

»Dezolát prozřel. Kajícník debaty s Rakušanem ve Vyškově byla domluvená scéna«, tímto titulkem startuje na webu vyskovsky.denik.cz komentář, popisující předem domluvené vystoupení z nenadání prozřivšího občana na zmíněné debatě s ministrem vnitra.

»Byl jsem pevně rozhodnutý vám to tady pěkně spočítat za to, jak jste nám rozprodali republiku. A za to vaše pravdoláskařství, ty řeči furt dokola a že toho máme plné zuby, a že to tak je pětatřicet let od Havla po Fialu a Rakušana. Ještě když jsem vcházel do těch dveří, byl jsem opravdu pevně přesvědčený, že do toho půjdu. Přiznám se ale, že když jsem se ocitl tady mezi tolika lidmi, byl jsem překvapený nejen návštěvou, ale i tím, že jste tady skutečně narovinu reagoval. Moje otázka je odvážná a manželka mě doma asi zabije, ale můžete mi podat ruku?«

Tolik z vystoupení jakéhosi Viktora Slepeckého. Ke scénáři a režii se přiznal youtuber Jan Špaček (vše včetně videa z onoho proslovu Slepeckého zde).

Rakušan se samozřejmě pochválil – na sociální síti X reagoval takto: »Lidí, co mi to na Debaty bez cenzury přišli spočítat, bylo víc. O to víc mě těší, že to občas skončí i podanou rukou.«

Jasně, spolupráci Rakušana se Špačkem neprokážu, nicméně subjektivně mám jasno. Ovšem i kdybych se mýlil, nutně mě napadá otázka – co je to pak za vnitro, které neumí odhalit tohle divadlo a ministr si ho notabene ještě nasdílí…

A teď ke druhé části titulku…

»Předsedou Českomoravské konfederace odborových svazů (ČMKOS) bude dál Josef Středula, který před třemi týdny skončil ve vedení centrály kvůli neplacení členských příspěvků. Na mimořádném sněmu v Praze ho dnes zvolili odboráři a odborářky. Získal 64 ze 112 hlasů,« informuje ČTK.

»Tak je spravne, tak ma byť«…, parafrázuji-li mého oblíbeného npor. Mazurka z Černých baronů. Zatímco Mazurek dodává: »Armada je to hlavni«, k odborům a Středulovi náleží: »Aspen Institute je to hlavní.« Středula se sice veřejně ke členství v této výchovné organizaci moc nehlásí, ale jeho profil v AI je dohledatelný (zde).

Hledáte-li odpověď na otázku, proč jsou odbory v ČR k ničemu, resp. proč jsou zcela bezzubé, odpověď jsem zveřejnil před okamžikem. Psi štěkají a karavana táhne dál…

Pavel Votruba

Související články

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Středula je takový malý český Reaganek (i ten býval bossem žluťáckých odborů) a jistě je na to hrdý. A na NATO taky.

  2. Rakušan je kašpar ze STAN a potřebuje organizovat a inscenovat tyto šaškárny o své podpoře osobami z lidu. Rakušan si myslí, že mu to lidi žerou, tyto jeho falešné šaškárny. Rakušan ze zločinné vlády Fialy a Rychetského Pětikoalice a Pavla je figurka k smíchu.

    Žluťák Středula se opět dodrápal do vedoucí funkce v odborech. Patrně jej tam česká vládnoucí buržoazie potřebuje a tak mu Středulovi zařídila jeho opětovné zvolení, je to jejich člověk, vyškolený v ASPENU.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy