Co Fiala kdy POSLAL, bylo svinstvo…

Patřím k lidem, kteří se rádi baví. Mám rád dobrou náladu a především – miluju suchý, černý humor. Fakt na dřeň. Tyhle fórky sbírám, mám jich v archivu řádově ve stovkách. Jeden nový mně přibyl dneska.

Možná jste také zaregistrovali, protože ten samý stejně formulovaný vzkaz se zjevil v titulcích vícero internetových médií, a sice že… Fiala poslal jasný vzkaz Putinovi (šlo o reakci tohoto zdiskreditovaného a zprofanovaného politického vraku na Putinova slova, že nenapadne Česko). Jak s oblibou říká šéfredaktor Aeronetu pan VK, v »Kremlu právě spadly hodiny ze zdi«, pokud se tam tenhle vzkaz donesl, a pokud Putin ví, kdo je Fiala. To adjektivum JASNÝ (vzkaz) mně trhá žíly. Na koho si tahle morální zřícenina hraje? Trpaslík ve středu Evropy vysílá jasný signál jaderné a surovinové velmoci… To mě pose*… Kdyby nic jiného, samo o sobě se minimálně jedná o do nebe volající drzost. Jestli něco téhle sebrance zkrachovalých a prodejných lidských existencí neschází, je to globální sebevědomí. Vybičované do maxima. Bez špetičky soudnosti.

Já to teď celé otočím. Meritum věci totiž nespočívá v tom, jak se Fiala Putinovi vysmívá, že Ukrajině taky sliboval, že ji nenapadne. Spojené státy, Velká Británie, kolektivní Západ a samozřejmě Ukrajina taky doslova po mnoho let posílaly Rusku JASNÉ VZKAZY: »Putine, trhni si nohou« ve smyslu, my vůči Rusku můžeme cokoli a třeba s Minskými dohodami si natvrdo před tvýma očima demonstrativně vytíráme zadek. A že tobě, Rusko, naši předchůdci v 90. letech minulého století na čestné pionýrské slibovali, že NATO se nebude rozšiřovat dál směrem na Východ k tvým hranicím, resp. že za své nové členy nepřijme nikoho z tvých bývalých satelitů – no a co? A propo – tenhle konflikt vůbec nemusel být – jak je známo, dohoda mezi Ukrajinou a Ruskem byla na jaře 2022 na stole, ovšem tehdejší britský premiér, zednář Boris Johnson, nedovolil kyjevskému režimu, aby ji ratifikoval – muselo se totiž válčit. Euroatlantisté si to tak přáli. Ale to nepíšu nic nového.

Chtělo by to nějakou pořádnou tečku na závěr, když jsou ty Velikonoce, tak pořádně sladkou, ať se pomějeme… Co kdybych já poslal JASNÝ vzkaz Fialovi? Dobře, pošlu: »Vy jste, Fialo, před volbami 2023 zase pro změnu sliboval českým občanům, že na ně nezaútočíte, že nezaútočíte na jejich peněženky. A co ve skutečnosti děláte? Svinstva. Jedno vedle druhého.« Stejně je to i s tím vaším vzkazem Putinovi. Zase jen svinstvo. Svým způsobem vás ale chápu, když nic jiného neumíte…

Jan Čech

Související články

4 KOMENTÁŘŮ

 1. Ruské ministerstvo vnitra dokončilo práci na návrhu zákona, jehož cílem je zpřísnit kontrolu migrace.

  Dokument obsahuje řadu změn v oblasti migrační legislativy, zejména se zkracuje doba přechodného pobytu cizinců na území Ruska na 90 dnů v kalendářním roce.

  Zavádí se také povinná registrace otisků prstů a fotografování všech příchozích do země.

  Ve vztahu k cizincům v nelegální situaci se zavádí režim „kontrolovaného pobytu“.

  Posiluje se státní kontrola nad zaměstnavateli, kteří přijímají cizí státní příslušníky

 2. Fiala je, podle mne jen bezvýznamnou maskou. Osobou, která Fialu řídí by mohl být jeho PORADCE(?) TOMÁŠ POJAR. Otec Tomáše Pojara byl ředitelem Vzdělávacího a kulturního centra Židovského muzea a vyslancem ČSSR a později ČR v Izraeli .
  ——
  Tomáš Pojar je PORADCEM Fialy pro národní bezpečnost a od r. 2022 jeho vyjednávačem pro evropské záležitosti .2014-22 2014-2014 – 2022 prorektorem Cevro Institutu.
  –Kritizoval T.Petříčka, Zaorálka Schwarcenberga za prohlášení z . z (5/2020) ve kterém odsoudili budování židovských osad které Izrael od roku 1967 vybudoval na okupovaném Západním břehu
  Jordánu
  –1905-2005 byl v organizaci Člověk v tísni, později byl ředitelem této organizace – do r.2005
  –2010-2022 vyslancem ČR v Izraeli
  ———————————————————
  Během upalování a ubíjení ukrajinských policistů vařili někteří příslušníci organizace Člověk v tísni těm kdo prováděli Majdan.
  Předávali jim peníze a po Majdanu zajistili dopravu některých Majdančíků do Prahy.
  ———————————————————-
  Tomáš Pojar absolvoval školu v Izraeli. Vystudoval politologii na Fakultě sociálních věd Univerzity Karlovy. Byl na nějaké škole v
  USA.

 3. Fiala a Rychetského Pětikoalice a Pavel ve zločinném spolčení s Baxovým Ústavním soudem okradli v roce 2024 české důchodce, s tím, že toto okrádání důchodců bude bezostyšně pokračovat napořád do budoucna v dalších letech.
  Buržoazie umí jen krást a parazitovat na cizí poctivé práci lidí. Nakradené peníze používá zlodějská buržoazie pro své účely, které jsou absolutně vzdálené zájmům pracujících, kteří tyto hodnoty svou prací vytvořili.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy