Fialův kolovrat

Kdyby se komedie Ať žijí duchové! netočila v Husákově normalizaci, ale v normalizaci Fialově, vedoucí samoobsluhy Jouza by při zasedání DrPrHrBr nepronášel větu o tom, že na hradě Brtníku jsou záhadné síly, ale tvrdil by, že tam jsou síly proruské. A mělo by se to někam hlásit.

Za protesty zemědělců prý stojí proruské síly, což potvrdil i znalec českého zemědělství duchavěd M. Výborný. Proto oba nevidí důvod, aby zemědělci protestovali. Podle nich je vše naprosto v pořádku.

Asertivní vláda nasadila techniku přeskakující jehly: Fialův kolovrátek. Když za hospodářské problémy vlády ODS nemohou komunisti, může za ně Babiš. Když za ně nemůže Babiš, může za ně Putin. Když za ně nemůže Putin, mohou za ně záhadné proruské síly.

Česko nehledá superstar, ale konečně našlo svého Husáka. Je jím Petr Fiala, který zprava oprášil ideologické schéma, které se už kdysi naučil v Pionýru nebo v SSM. Za problémy socialismu mohli vrazi z Wallstreetu, když ne západní imperialisté, tak kulaci a agenti Západu, a když ani ti ne, tak to nakonec byly záhadné síly glasnosti.

Okolo lesa pole lán, hoj jede, jede z lesa pán, na vraném bujném jede koni, vesele podkovičky zvoní, jede sám a sám.

A co ten zlatý kolovrat? Jakou teď píseň bude hrát? Jen do třetice zahrát přišel, pak ho již nikdo neuslyšel, ani nespatřil.

Pane, premiére, STAČILO!

Jan Klán

Související články

8 KOMENTÁŘŮ

 1. Za problémy socialismu opravdu většinou mohli vrazi z Wallstreetu, když ne západní imperialisté, tak kulaci a agenti Západu, a když ani ti ne, tak to nakonec byly záhadné síly glasnosti.

 2. Tolik amerických traktorů John Deere, každý bratru za 10 mega, to se jen tak nevidí. Ne, ti zemědělci, kteří protestují dnes v Praze se opravdu špatně nemají.

   • Vláda Fialy je jistě nutí kupovat předražené šmejdy John Deere a přitom by mohli používat legendární Kirovec.

    • Vládu Fialy a Rychetského Pětikoalici je třeba kopnout do p*rdele a odehnat od řízení státu.

    • Nebo Belarus, to jsou taky kvalitní a moderní traktory. Ale nemohli, Fialův režim nařídil blokádu. Patrně v rámci toho jejich „svobodného trhu“.

    • Frondo nelžete, žádné sankce na dovoz traktorů Belarus nejsou a zde si můžete objednat, trapné a hloupé, na víc nemáte?

     Firma BT-AGRO.cz, s.r.o. se již od roku 2001 zabývá dovozem a servisem traktorů BELARUS, ZEMĚDĚLSKÉ, KOMUNÁLNÍ a LESNÍ techniky.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy