Kam až to necháme zajít?

Tzv. liberálně demokratičtí politici podporovaní médii se nezastaví před ničím. Atentát na slovenského premiéra Roberta Fica je jen důsledek agresivní, lživé a štvavé politiky stran typu pětikoalice u nás, resp. opozičních progresivistů na Slovensku.

  • Cožpak nikomu nevadí, že své politické oponenty donekonečna lživě dehonestují, nálepkují a doslova jimi před veřejností opovrhují?
  • Cožpak nikomu nevadí, že veškerá jejich politika je založena na vylhaných předvolebních slibech a fabulacích o lidských právech, demokracii a občanské společnosti? (Důsledky těchto lží a ekonomického analfabetismu zažívají Slováci dodnes po vládách Matoviče, Odora… a zažíváme je my pod tzv. pětikoaliční vládou.)
  • Cožpak nikomu nevadí, že partaje typu TOP 09, KDU-ČSL, chobotniččí STAN ad. se do parlamentu dostaly jen díky na poslední chvíli změněným volebním pravidlům, kdy i několikačlenným koalicím stačí ke vstupu do parlamentu 5 % hlasů?
  • Cožpak nikomu nevadí, že politický privatizátor Barta nakrmil celou pětikoalici desítkami milionů korun, jejichž darování podmínil vznikem »protibabišovské« koalice demokratických stran? (Kdo je a kdo není demokrat, rozhodl právě politický investor Barta.)
  • Cožpak nikomu nevadí, že ten samý člověk Barta si zprivatizoval i funkci prezidenta, kterého taky finančně v kampani popohnal?
  • Cožpak nikomu nevadí, že novináři dnes houfně pracují pro soukromé investory vlastnící vydavatelství kde píší/natáčejí, či pro nevládky, které je štědře odměňují, ale i dávají notičky?
  • Cožpak nikomu nevadí, že novinařina zcela vymizela a zůstal jen aktivismus typu »hoď minci a já napíšu článek dle libosti«?

Toto je jen pár postřehů a střípků, které ve finále mohou zapůsobit jako podnět pro to vzít zbraň a provést zbabělý, hnusný a nehorázný zločin, jaký provedl atentátník na Robertu Ficovi.

Je načase naučit tyto liberálně demokratické »šmejdy«, jejich loutkovodiče a politické investory prohrávat a dostat do politiky osoby, jejichž posláním bude práce pro občany naší krásné země, nikoliv plnění plánů korporací a zbohatlíků. Takhle to přece většina z nás nechtěla.

Robert Fico má na Slovensku nakročeno velmi dobře a popřejme mu jen mnoho zdraví a energie, aby tento, doslova boj, mohl vést další roky. My nyní máme možnost ukázat svou vůli v nadcházejících volbách, využijme tuto šanci, dokud to jde.

Zdravím všechny lidi dobré vůle a Robertu Ficovi přeji brzké uzdravení a celému Slovensku a České republice jen to dobré.

Petr Gawlas, místopředseda ČSSD

Související články

3 KOMENTÁŘŮ

  1. To co pan Gawlas popisuje je obyčejný kapitalismus. Je třeba přestat se pohybovat v mantinelech kapitalismu a smést jej z povrchu zemského a nahradit jej socialismem. Kapitalismus nelze vylepšovat nebo jej reformovat.

  2. Oni mají moc politickou vycházející z moci ekonomické a zajdou si, kam až uznají za vhodné. Nás se ptát nebudou.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy