Home Názory Když Češi přemýšlí nahlas…

Když Češi přemýšlí nahlas…

Tady jasně vidíte, že většina občanů České republiky (odhaduji minimálně 80 procent) je absolutně závislá na oficiálních informacích mainstreamu, jemuž je zcela oddána. Kdyby takto věrně sloužili českému státu, jako jsou loajální k tomuhle dezinformačnímu kolotoči, neměl bych o budoucnost mé rodné vlasti pražádné obavy.

V pondělí 29. ledna 2024, v čase 19.25, reagovaly novinky.cz na informaci, která se začala šířit éterem, že Zelenský odvolal vrchního velitele UA armády Zalužného. Ta reakce byla neutrální a citovala kompetentní politiky z Kyjeva, kteří ono odvolání popírali.

Ačkoli v ten samý den večer aeronet.news psal o tom, že se de facto jedná o hotovou věc, akorát se ještě moc neví, zda to Zelenský spáchal sám od sebe nebo na příkaz nadřízených z Londýna a Washingtonu – nicméně že dny Zalužného ve funkci jsou tak či tak sečteny.

Na novinky.cz se k danému tématu okamžitě rozpoutala vášnivá diskuse, přesně ve stylu mého titulku: Když Češi přemýšlí nahlas… – já se stydím. Za ně. Až tak to je hrozné. Poživační narkomani oficiálních (dez)informací se opět předvedli… Zhruba těch 80 procent, jak jsem již uvedl… za ně jsem se styděl, a těžce kousal, že dýchají stejný vzduch jako já. Jen pár jsem jich vybral pro ilustraci, zvlášť výživný je ten poslední příspěvek, takříkajíc ruprechtický…

Alena Unzeitigová: Doufám, že to tak je a Zelenskyj Zálužného neodvolal. Byla by to fatální chyba ukrajinského prezidenta, která by poškodila zájmy Ukrajiny – pokud by se Zelenskyj, kvůli obavě z rostoucí popularity Zálužného rozhodl zbavit vrchního velitele armády – mimořádně schopného muže.

Aleš Nováček: Klasická russácká kachna.

Rostislav Stehno: Ruská dezinfo kampaň s cílem destabilizovat podporu Ukrajiny a její armády jede na plno!

Jozef Kristov: MO UA to již dementovalo. Fake z Ruska.

Jakub Procházka: Takže zase někdo skočil na ruský hoax…

Marek Toman: Neradujte se ruSSký mužici, byla to zase jen ruSSká kachna. Ministerstvo obrany UA to již dementovalo.

Tohle je ten nejvýživnější… (bez úprav)

Tomáš Ruprecht:

Věřím, že pan prezident Volodymyr Olexandrovič Zelenský rozhodne moudře.

Nevíme skutečné důvody – někdo říká neschopnost pana Zalužného, někdo, že chce pan Zalužný ukončit válku (pokud ano, tak se ztrátou území???).

Věřím, že pan prezident Zelenský má dobré vojenské poradce a to i v NATO a myslím si, že pokud pana Zalužného odvolá, bude to mít jistě 100x prokonzultováno.

Jestli si tady někteří myslíte, že pan Zelenský se rozhoduje emočně, nebo dokonce, že by se o tom s nikým neradil a bylo to jeho impulsivní rozhodnutí, tak jste naivní blázni!

V zájmu pana Zelenského a jeho lidu je, aby Ukrajina osvobodila celé své území – protože když to neudělá a dohodne se s russákem, ten dozbrojí a západ samozřejmě v míru přestane dodávat zbraně na Ukrajinu a v – pro russáky nejvýhodnějším okamžiku – RUSSÁCI OPĚT UDEŘÍ!!!

A co myslíte, bude v druhé válce Západ po například 3 leté mírové pauze ochoten pomáhat tak silně, jako dnes?

Co když se u nás dostanou k moci CHCIMÍROVÉ a nechají v druhé válce Ukrajinu ZCELA PADNOUT???!!!

Síla, co, ten Ruprecht?

Ten samý server, novinky.cz, píše včera v 17.32, že… »Novým vrchním velitelem ozbrojených sil Ukrajiny jmenoval ukrajinský prezident Volodymyr Zelenskyj generálplukovníka Oleksandra Syrského. Dosavadní šéf armády Valerij Zalužnyj, o jehož konci se spekulovalo, tak ve funkci skončil. Prezident mu poděkoval.«

Že by teď český blbeček z toho osmdesátiprocentního vzorku mainstreamových informačních narkomanů označil za proruského švába i Zelenského? Já bych se nedivil. Česká blbost získává punc světové kvality. Akorát že tenhle artikl – byť sebekvalitnější, což nelze rozporovat – není exportovatelný. Smutné, že právě ona blbost je dneska už to jediné, co bychom ještě sami za sebe mohli vyvážet, navíc hodně dlouho v jakémkoli množství, vždy v prvotřídní jakosti…

Jan Čech

9 KOMENTÁŘE

 1. Tak tragické to nebude, diskutéři na Žumpě.cz nejsou reprezentativním vzorkem občanů. Možná že ten poměr je dokonce opačný, tedy dezinformačním kanálům Fialova režimu může věřit tak 20 %.

 2. Brázda už se třese a těší na článek v iPortaL24 o rozhovoru Vladimíra Putina s Tuckerem Carlsonem, protože se dozví konečně pravdu. Brázda chodí zatím na Novinky a Seznam, kde se píšou bláboly, které pak Brázda nosí do diskusí v iPortaL24.
  Mezitím by Brázda mohl studovat český jazyk; vlastně vzpomněl jsem si, že mu v jeho tlačítkovém mobilu nefungují internetové odkazy z iPortaL24.

 3. Čechu, vy jste tady pořád pozadu. Teď už tady přeci dávno měly být oslavné ódy na rozhovor vašeho vševědoucího generalissima Volodi Putina, který poskytl náhodně vybranému nezávislému americkému novináři. Tolik pravdivých informací o (ne)původu Ukrajinců, včetně exkurzů až do dob Kyjevské Rusy a vy to necháte ležet ladem? To přeci nemyslíte vážně. Nebo zase jen zbaběle čekáte, co z toho vyleze a budete se tu opět ohánět nefungujícími odkazy na diskuzi na Seznamu a Novinkách, protože sami tu žádnou smysluplnou diskuzi nemáte? 😀😀😀

   • Zbyšku, já vás chválím, že mi tu děláte korektora, ale nějak jsem nepochopil, čím právě já jsem si zasloužil takovou péči, že se mým příspěvkům věnuje takový slovutný redaktor jako jste vy. Ostatní totiž zjevně přehlížíte – viz ty nefunkční odkazy (až na první) toho individua, které se tu podepisuje jako Čech, ač je to zcela zjevně Rus.

 4. Pane Čechu, internetové odkazy v článku fungují skvěle. Brázda provozuje internet na žentouru nebo na žebřiňáku, takže je pochopitelné, že mu iPortaL24 nefunguje. Člověk se díky Brázdově hlouposti pobaví i na iPortaL24, ani není třeba chodit na režimní Novinky či Seznam.

 5. Do nedávné doby když jsem se chtěl od srdce zasmát a dobře se pobavit jsem si četl v diskusích na Novinkách a na Seznamu.
  Teď už tam nechodím, protože i sranda na Novinkách a na Seznamu unaví. Tolik blbosti a idiotství co je v ČR se soustřeďuje jen tam, včetně samozřejmě vlády Fialy a Rychetského Pětikoalice a Pavla, aby výčet byl kompletní.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here