Kolaborant Vondra mě nemůže urazit

Saša »PROMOPRO« Vondra, kariérní politik a prodloužená ruka amerických zájmů v naší zemi, je obyčejný lhář a vyžírka. Muž, který měl sedět nikoliv v Bruselu, ale na Ruzyni, neboť o kauze, v níž byly rozkradeny stovky milionů korun, lhal, jak když tiskl. To, že nebyl souzen a odsouzen k vysokému trestu odnětí svobody, je možné snad jedině u nás, kde rovnost před zákonem už je pouze archaickou vzpomínkou na časy dávno minulé.

To, co předvedl v neděli, kdy vytáhl prokazatelně zfalšovaný dopis na ruskou ambasádu jen proto, aby poškodil protest zemědělců, by v každé normální demokratické zemi znamenalo okamžitou rezignaci daného politika.

Následně pak ještě v CNN Prima News lhal o tom, že na námi pořádaných demonstracích byly ruské vlajky a lidé v tričku s Putinem. Ne, nikoliv, Sašo, já naopak dva měsíce předem žádal o to, aby lidé na naši demonstraci žádné ruské symboly nenosili, a ty tam také nebyly.

Nicméně otevřeně říkám, že nařčení z proruskosti je pro mě od usvědčeného lháře a podrazáka, jenž by měl buď odpočívat v teplákách v chládku, popřípadě chodit výhradně v kanalizačním systému, spíše lichotkou.

Agenti cizích mocností totiž vždy odstiňují podezření padající na ně samotné tím, že obviňují své nepřátele z vazeb na cizí mocnosti. Člověk, jenž je podle webu WikiLeaks »největším spojencem Spojených států na české politické scéně«, není totiž ničím jiným než agentem cizí moci v naší zemi. Takový kolaborant mě nemůže urazit – bytostně jím totiž pohrdám.

Jindřich Rajchl, předseda PRO

Související články

1 KOMENTÁŘ

  1. Ti, kdo na Ukrajině v zájmu cizí mocnost prováděli krvavý puč proti demokraticky zvolené vládě, to jsou taky kolaboranti.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy