Home Názory Malé ohlédnutí za cirkusovým turné agenta Pávka v Plzeňském kraji

Malé ohlédnutí za cirkusovým turné agenta Pávka v Plzeňském kraji

Zdá se, že dvoudenní návštěva prezidentského páru v Plzeňském kraji byla mediálně úspěšná a většina občanů nabyla dojmu, že od dob Václava Havla má opět důstojného pána Hradu…

Dovolím si v této souvislosti ke skončené návštěvě napsat pár poznámek. Není žádným překvapením, že media mající působit jako strážci demokracie zdehonestovala primátora Plzně Romana Zarzyckého, který si dovolil odmítnout setkání s hlavou státu z důvodu, že se Petr Pavel chová jako prezident pětikoalice.

Vraťme se v této souvislosti do nedávné historie, kdy nevraživost politiků vůči hlavě státu začala. Nebyli to v roce 2014 ze současných poslanců vládní koalice Marek Ženíšek (TOP 09) nebo Marek Benda (ODS), či tehdejší europoslanci Stanislav Polčák (STAN) a Pavel Svoboda (KDU–ČSL), kteří odmítli účast na Pražském hradě u příležitosti 28. října a v jejichž šlépějích se v dalších letech vydali další (pravicoví) politici viz proslavená Miroslava Němcová (ODS)? Nebyli snad náhodou tenkrát navíc za své »odvážné« postoje mediálně vyzdvihováni?

Určitě zajímavou během dvoudenní návštěvy se zdá beseda s občany ve Stříbře a ještě zajímavější některé odpovědi na kladené dotazy. Tak například na otázku »Co říkáte starostovi Novotnému, když říkáte, že sociální sítě je odkladiště. On si odkládá dost…?« pan generál přítomným v sále a občanům ČR odpověděl, že řeporyjský starosta je velký svéráz, kterého člověk musí brát velkým filtrem.

Není zřejmě náhodou, že nikdo z přítomných nezabrousil do problematiky bezpečnosti našich občanů v souvislosti s enormním přílivem ukrajinských občanů, kteří nechtějí nasazovat své životy za zájmy Zelenského fašistického státu. Možná bychom se tak dozvěděli, že s »velkým filtrem« musíme brát například i rozhodnutí klatovského samosoudce Jana Kasala, kdy v případě brutálně fyzicky napadeného stojícího muže na náměstí v Klatovech způsobem, že skončil s prasklou lebkou a otřesem mozku v nemocnici, bylo podmíněně zastaveno trestí stíhání dvou »cizinců« kteří se tohoto napadení dopustili.

Zajímavé by bylo možná sdělení, kolik financí z kapes daňových poplatníků dvoudenní PR cirkus prezidentského páru stál, a to nejen v uvedeném kraji. Nebyly snad spanilé jízdy exprezidenta Zemana i z tohoto důvodu častým mediálním terčem?

Je to i malá vsuvka k výkřikům madam Markéty Pekarové Adamové, mající na srdci, kterak drahá je každá hodina jednání v Poslanecké sněmovně. Myšleno na adresu zástupců opozice při projednávání tzv. korenspondenční volby. Zákona, který v případě schválení »zajistí« současné vládě pyšnící se důvěrou občanů v řádu jednotek procent až milion nových voličů. Současná vláda se neštítí ničeho, aby škodila zájmům ČR a jejím občanům i další čtyři roky, pro své cíle udělá maximum. Možná se tak dočkáme i dalšího právního volebního podvodu, prosazení možnosti volit těm, kteří utekli »před  Zelenským« do ČR, což může znamenat až půl milionu nových voličů ve prospěch současné likvidační vlády. Parafrázováno ale ústy Rakušana, nemalujme čerta na zeď, volby budou samozřejmě skutečně svobodné a demokratické!

Tečkou na závěr k prezidentově návštěvě v Plzeňském kraji je zjištění, že na oslovení agent Pávek současný vrchní velitel ozbrojených sil slyší stále výborně!

Miroslav Kavij

3 KOMENTÁŘE

  1. Dnes 27. ledna uplyne 79 let od osvobození německého koncentračního tábora Osvětim. Německý vyhlazovací tábor osvobodila vojska sovětského hrdiny maršála Koněva. V tomto táboře zřízeném německým kapitalismem byly zavražděny miliony nevinných lidí, kterým se chodí poklonit miliony lidí z celého světa.
    Jsem zvědav, jestli hrdinství sovětského hrdiny maršála Koněva bude vzpomenuto a oslavováno politiky v rozbitém Československu a ve sdělovacích prostředcích a jestli bude odsuzován německý kapitalismus, který způsobil vraždění v Osvětimi.

  2. Obdivovatel nacistů Pavel Novotný z ODS postavil v Praze-Řeporyje pomník nacistickým Vlasovcům, kteří v Sovětském svazu vraždili pro Hitlera v jednotkách německých SS.
    S Novotným se přátelí a nechává fotit a navštěvuje ho v Řeporyjích pětikoaliční prezident Petr Pavel a totéž předseda vlády Fiala z ODS a z Rychetského Pětikoalice.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here