OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA DAVIDA PLOCE: Korespondenční volba? Podvod!

Trápení národa v režii pětidemoličních kreatur pokračuje a nenávidění vládní politici dělají vše pro to, aby mohli i v dalších letech držet své příjmy a ukájet se likvidací české země. Velmi dobře si uvědomují, že jsou bez šance na další volební úspěch, i když inteligence některých z nich je hluboko pod úrovní jejich ega, které jim narostlo díky možnosti řídit tuto zemi. Je jasné, že se musí snížit ještě více (což už snad ani nejde), a tak se pokusí prosadit volební podvod…

Nedůvěra, nenávist, pohrdání! To vše cítí většinový český volič, který je posílen o další probuzené, kteří se přidávají z řad fialových. Národ má dost a pětidemolice se bojí. Bojí se o svá korýtka, bojí se o ztrátu moci, která jim dává pocit bezpečí před většinou rozhněvaného českého národa. Ekonomika či bezpečnost musí počkat, protože ONI si prostě musí zajistit své setrvání u moci, k čemuž jim pomůže schválení volebního podvodu jménem Korespondenční volba.

Většina národa se bude muset dívat na likvidační snahu této vlády pohřbít jeden z pilířů svobody, kterým jsou svobodné volby dle podmínek, které stanoví Ústava ČR. Volit v zahraničí může přibližně cca 600 000 občanů, kteří se svobodně rozhodli žít, či vycestovat mimo ČR. Pro tuhle menšinu, je překážkou obětovat jeden den v roce a volit budoucnost země, kterou opustili. A pro tuhle skupinu lidí, plivne pětikoalice na bezpečnost voleb a tím i na celý národ.

Korespondenční volbu chtějí prosadit v době, kdy ještě neutichly hlasy upozorňující na americký volební podvod, kterým se do čela USA dostala senilní neschopná loutka Biden. Zoufalci, kterým je lhostejné, že většina národa trpí ztrátou svobody pod diktátem EU, jsou i přesto odhodláni pomoci menšině. Tak jako v případě manželství pro homosexuální menšiny, podpory zkorumpované Ukrajiny či zrady českého národa podpisem povinné solidarity, se nás opět neptají na náš názor. Na názor většiny. A já se ptám proč?

Je jim jedno, co si myslí většina národa, oni už dávno nejsou lidé s pročeským cítěním. Důležitý je pro ně pouze rozkaz západních globalistů, kteří jim slíbili výhody v tom jejich novém světovém řádu. Znovu ale připomínám, že západ již prohrál a pomalu, ale jistě končí. Přichází nadvláda BRICS a jeho multipolární světový řád, který nebude o zvrácených západních (ne)hodnotách. Ale ti naši šašci si chtějí zahrát ještě pár malých komedií, protože stále hloupě věří ve svoji věčnou vládu.

A co na to DOMOV? V případě volebního úspěchu levicové koalice, které budeme součástí, učiníme vše pro zrušení schváleného volebního podvodu jménem Korespondenční volba. Stejně tak se postavíme migraci, podpoře Ukrajiny, Green Dealu a dalším nesmyslům, které ničí naše životy.

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy