OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA: Naděje na záchranu? Číslo 13!

S blížícím se bojem o velmi dobře zaplacená křesla europoslanců, kteří zde doposud jen přihlíželi likvidaci jednotlivých členských států, je nezbytné si připomenout, že tyto volby jsou posledním pokusem o reformu totalitně vedeného západního spolku. Dnešní tygří středu využiji pro to, abych se alespoň pokusil otevřít oči těm, kterým se dosud nepodařilo pochopit, že současní politici obhajující svá lukrativní korýtka v evropském parlamentu, nám jsou naprosto k ničemu. Tedy přesněji jsou nám spíše ke škodě než k užitku.

Každý problém má své řešení, ale také svoji příčinu. Nejprve si musíme uvědomit příčinu našeho zoufalého stavu. Proč sledujeme útok na právo veta, na českou korunu, na svobodu slova, nekonečnou podporu války a také snahu o zničení Evropy nepřizpůsobivými migranty? Protože nemáme v evropském parlamentu schopné zástupce, ale pouhé přísedící. Lidi, kteří se nechali koupit a za svoji vysokou životní úroveň zapomněli na český národ. Výmluvy na malý počet našich zástupců (21. europoslanců) jsou jen hloupé fráze. Někteří jsou v evropském parlamentu 10 let a výsledek jejich práce? Digitální farma zvířat krátce před otevřením!

To, že nemohou přehlasovat silné západní země, je sice fakt, ale Evropská uhnije je o frakcích a také o možnosti mnohaletého vyjednávání. Schválený Migrační pakt je důkazem špatné práce. Měli dlouhou dobu na to, aby jednali a bojovali za naši bezpečnost, za naše životy. K čemu nám tam jsou, když i přes jejich účast budeme muset přijímat násilníky a obávat se o životy našich žen a dětí? Nevidím zde nic výrazného, co by se jim podařilo vybojovat v náš prospěch. Sledujeme jen řízenou likvidaci naší suverenity. Málo pracovali a špatně pracovali. Stali se z nich dobře placení účastníci zájezdu. My potřebujeme politiky, kteří se za nás postaví a neuhnou, pokud chceme alespoň pomýšlet na reformu Evropské uhnije.

Nenechme se prosím uchlácholit jejich falešnými úsměvy, kterými nám z reklamních ploch kážou cosi o bezpečnosti, které vůbec nerozumí. Někteří z nich za vámi přijdou půl roku či rok před obhajobu korýtek a žadoní o vaše hlasy. Použijí k tomu kritiku fialové vlády, to ale dnes zvládne i malé dítě. Ptejte se jich, co pro vás udělali a co jsou schopni pro vás udělat. Jsou schopni zrušit migrační pakt či zastavit válku na Ukrajině? Nejsou, kdyby byli, vůbec by nebyla migrační diktatura schválena! A kritikou pětikoalice vám v Bruselu nepomohou. Naše životní úroveň se zhoršuje a oni jsou příčinou. Málo pracovali a špatně pracovali! A jaké je tedy řešení? Poslat tam jiné, schopnější zástupce.

Nikdo ze současných europoslanců obhajujících svá korýtka by neměl dostat váš hlas. Je nejvyšší čas poslat stávající eurosoudružky a eurosoudruhy zpět, aby se alespoň pokusili vytvářet nějaké hodnoty jinde a jinak. Škodili už dost. Poslední šanci na reformu EU nedávejme těm, kteří promarnili svůj i náš čas na změnu k lepšímu. Já budu volit č. 13. ČSSD, DOMOV A SMĚR ČESKÁ REPUBLIKA na jedné kandidátce s podporou dalších subjektů. Šanci na záchranu bychom měli dát těm, kdo politiku skutečně umí a chtějí dělat, a nikoli těm co říkají, že jsou lepší či nejlepší, aniž by cokoli dokázali. Přemýšlejte prosím a nepromarněte tento poslední pokus.

Závěrem jen doplním, co nabízí DOMOV na kandidátce č. 13. Ing. Michaelu Teyrovskou, místopředsedkyni DOMOVa, a Moniku Gaszczykovou, předsedkyni organizace ve Znojmě. Obě dámy se nebojí pravdy a jejího prosazování. Pro mě i pro DOMOV jsou zárukou kvalitní práce a boje za naše zájmy, za naši bezpečnost, za naše životy…

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

Související články

2 KOMENTÁŘŮ

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy