OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA: Nejdražší káva zoufalé vlády

Máme se skvěle, nikdo se nikdy neměl lépe než bohatý český lid. Nemusíme se vůbec ničeho bát. Války a umírání už vůbec ne. A proč tomu tak je? Máme nejlepšího premiéra všech dob. Je skvělý, protože má mnoho podstatných P. Je pravdomluvný, příjemný, poctivý a pohledný. A samozřejmě je i pročeský. Promiňte, trochu jsem se zasnil. Opak je pravdou. Jedno P mu ale opravdu nelze upřít. Je poslušný. Bohužel ne ke svým nadřízeným, tedy vůči českému národu…

Stačilo snížit slíbenou valorizaci důchodů, zvýšit daně, zdražit, co se dá, vyhodit miliardy na stihačky, které nepotřebujeme, a možná i někdy dostaneme, a výsledek se prostě musel dostavit. Muž nakloněný všem, jen ne českému lidu, si mohl odskočit na kávu do skvělých mírumilovných států strýčka Sama. A jaká to byla paráda! Všichni jsme z toho byli nadšení, že válečný stroj si pozval náš národní klenot, čímž sdělil světu, že umí pochválit poslušné loutky. Pochvala je často lepší než finanční odměna, a pokud ji před celým světem vykoná ten úplně nejvíc nejlepší prezident ve skvělé kondici (jak by řekl další typický americký hrdina Forest Gump), máme se opět o čem bavit a čemu smát.

No jo, ale on je český národ na rozdíl od pětikoaličních politiků rozumný a tyhle západní úchylné válečné hry ho už nebaví. Ostuda nebo výlet pro další rozkazy! Takto definují naši občané výlet šéfa vlády s pouhou 2% absolutní důvěrou. Bylo nám vzato, aby mohli z našeho rozdávat. Kam? Na Ukrajinu, na zbrojení a na vše, co je (není) potřeba? Tohle většinově s odporem chápeme, co nás ale trápí, je možný skrytý důvod tohoto výletu vedoucího Comedy bandu SPOLU. Nebylo těžké odhadnout, že návštěva nebyla jen pouhým políbením boty pána a nejdražší kávou v historii, ale také o dalších rozkazech, které musí být splněny. A podle toho, co vidíme, je zřejmé, že budeme muset i nadále strpět podporu války a hloupost bude i nadále vítězit nad pravdou.

Většina českého národa si přeje rychlý konec války na Ukrajině, tedy musejí váleční hoši opět trochu přidat v tom stále se dokola opakujícím popisu pouze jedné verze o zlém agresorovi. Opět je nám vnucena Vrbětická kauza a připomenuto, že Ukrajina bojuje za nás. Tomuhle nesmyslnému blábolení se ale nechce věřit už ani těm postrádajícím logické myšlení, a tak je vláda nazývána hloupým gramofonem, ze kterého slyšíme hrát jen jednu ohranou praskající nekvalitní desku. Jsem přesvědčen, že dějiny, které aktuálně píší ti, co věší hrdiny, budou nekompromisní a potvrdí fialovcům status nejhorší vlády v historii. Samozřejmě ani nejhorší premiér v historii také nebude zapomenut.

Budu si přát, aby se rozkazy, které byly uděleny, netýkaly začátku velké války, kterou nás stále dokola straší. Opět připomínám, že český občan nemá žádného nepřítele! A pokud ho mají fialovci, ať si jdou bojovat sami, určitě tu válku vyhrají. Rusko nemá důvod válčit s Českou republikou, a pokud ho někdy bude mít, bude to díky současné vládní válečné politice. Podpora války na Ukrajině je pro nás rizikem. Každý náboj poslaný na Ukrajinu může někoho zabít a někoho naštvat.

Závěrem říkám, zastavme válku, odmítejme nekompromisně podporu konfliktu na Ukrajině. Pokud někdo z toho velmi malého množství válkou posedlých lidí touží podporovat zkorumpovaný Zelenského režim, přeji mu šťastnou cestu. Nás nechte být, nikam nepojedeme!

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

Související články

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Ukrajina není žádný náš spojenec. Je to nacistický teroristický stát, který od roku 2014 provádí genocidu na svém ruskojazyčném obyvatelstvu. Je to nejzkorumpovanější stát Evropy, jehož nejvyšší představitelé dokáží jemu zaslanou pomoc, a to v jakékoliv výši a objemu, okamžitě rozkrást.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy