OSTRÁ TYGŘÍ STŘEDA: Slovensko si vzít nedáme!

Přestože jsem slyšel již několikrát mezi lidmi říkat, že ta odporná západní totalitní zrůda mele z posledního, zatím to bohužel vypadá na další utahování šroubů svobody. Slovenský premiér Robert Fico naplňuje své předvolební sliby a skutečně se stal politikem hájící zájmy svého národa. Nechce být zatažen do konfliktu na Ukrajině a jeho mírová politika brzdí rozpadající se válečný stroj. A samozřejmě se stává nepřítelem Západu…

Nebýt pana Fica, asi by nikdo v Evropské uhniji neodporoval západní snaze rozpoutat světové válečné šílenství. My, lidé toužící po míru, jsme vděčni za Ficovu snahu zabránit válce za každou cenu. Odveta krvelačných západních bestií na sebe nenechala dlouho čekat. Jeden z nejkomičtějších a nejprolhanějších politiků dostal příkaz ke zničení československých vztahů. Fiala se zřejmě domníval, že přerušením vztahů mezi vládami obou zemí prudce zvýší svoji nulovou popularitu a strhne se kamenování skvělého Fica. Ale ne, takhle hloupý není ani Fiala. On je jen submisivní (promiňte, že používám cizích výrazů), tedy podřízený západním autoritám.

Scénáře se píší, ale hrdinové je mění! Fico je nadějí československou, což je zřejmé z následného obrovského množství podpůrných hlasů z řad Chcimírů. Další z řady fialových blábolů podpořili jen ti stále stejní Kazimíři z nechvalně proslulého Comedy bandu SPOLU, nebo šašci, kteří si nejsou jisti svým pohlavím. Ficova popularita se dle mého názoru zvedla, protože klauni z ukrajinsko-české vlády jsou většinou národa odmítáni a jejich odchod je cílem nutným k záchraně České republiky. Fialová politika je pouze o ničení jiných, z jejich pohledu nevhodných názorů. Chcete mír? Jste dezoláti podporující Rusko!

Západ nechce Putinovo vítězství a bude kopat, dokud bude mít čím. Pokud bude konflikt skutečné eskalovat, či nedojde k rychlému zmoudření západu (o čemž pochybuji), nelze vyloučit další pomyslnou železnou oponu, která by tentokrát mohla být mezi našimi národy. Umím si představit, jak se asi během bezesných nocí kroutí představitelé fialového válkychtivého režimu, když se jim ten domeček z karet začíná rozpadat. Jak hrozná pro ně musí být ta představa, že věčná korýtka, která si vysnili v tom Novém světovém řádu, budou bez jejich jmenovek a oni budou zbytek životů žít ve strachu mezi námi obyčejnými lidmi. Proto udělají cokoli, aby se této noční můry zbavili.

A český občan? Ten se jen utvrdil v přesvědčení, že nemáme vládu a ani prezidenta. Náš národ si za posledních několik let zvykl přihlížet absenci politiky, která by hájila především české barvy. Tím spíše přejeme a závidíme našim bratrům bojovníka Fica, který nechce dopustit, aby slovenští muži museli umírat ve válce, kterou si vymyslel ten skvělý Západ. Proto vnímáme další fialový protislovenský počin jako další akt ponížení našeho národa a říkáme, že Slovensko si vzít nedáme!!!

David Tygr Ploc, předseda strany DOMOV

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy