Pavel, Kolář a Koudelka…

Vyřezali ho v roce 1961 a těch, kteří ho v průběhu času vodili a propůjčovali mu svůj hlas, bylo mnoho. Od komunistických ministrů obrany Dzúra, Václavíka a Vacka až po stávající »mírumilovnou« kabelkovou obrněnkyni, od Jakubovského přes Kulikova po Ogarkova (jeho velitelé Varšavské smlouvy)…, a poté, co ze sebe amerických ředidlem smyl rudou barvu – od Wörnera po Stoltenberga (jeho generální tajemníci NATO) a od Cheneyho po dnešního Austina (jeho ministři obrany USA). Kam se hrabou Spejbl a Hurvínek s těmi svými několika málo »vodiči« a »namlouvači«…

Zmocňuje-li se vás pocit, že v tom výčtu Pavlových vodičů jedno jméno chybí a myslíte-li oním chybějícím jménem kariérního diplomata Petra Koláře, jste na správné adrese.

Nikdo mi nevymluví, že právě Kolář je tím, kdo hlídá Pavla, kdo ho vodí, aby náhodou nesešel z předem vyšlapané cesty. Američané nepotřebují a v dnešní vypjaté době zvlášť, aby se opakoval nějaký jiný exces, podobný tomu Havlovu z 90. roku, kdy veřejně říkal, že spolu s Varšavskou smlouvou by mělo zaniknout i NATO. Pak mu musel být rychle změněn názor a nakonec to byl právě velký Václav, kdo Českou republiku do NATO podepsal.

Nepotřebuji číst žádné »dezinformační« weby, abych si nedal dohromady, že jedna plus jedna rovná se dvě. Naše země není zase tak velkým politickým rybníkem, aby se minimálně takhle zásadní věci daly ututlat. Kolář vodí Pavla od počátku – minimálně od příprav na prezidentskou kandidaturu.

Když se nad tím zamyslíte v širších souvislostech, zjistíte, že to dává logiku, resp. že tomu ani nemůže být jinak. Začněme třeba tím, na čem všem protiruském se v posledních letech Petr Kolář propagandisticky podílel. Není toho zrovna málo. Koněv, Vrbětice, kufřík s ricinem… až po dnešní bezmezně nekritickou podporu Ukrajině atd. Konec konců jeho jakýsi úvodní slogan na twitterovém účtu hovoří za vše: »Jsem moc rád, že jsme v NATO a v EU a že podporujeme Ukrajinu i Tchajwan.«

Jak už jsem před chvílí psal, dává to logiku. A teď ty širší souvislosti… Zejména Kolářovy 4 velvyslanecké roky a 7 měsíců k tomu ve Spojených státech amerických. To byla jeho alma mater. Stejně jako jí bylo NATO Pavlovi a CIA Koudelkovi (to je další podstatná souvislost). Najednou tu před sebou máme dokonale ošefovaný triumvirát – Pavel (Pentagon, NATO), Kolář (Bílý dům), Koudelka (CIA). Tito tři jsou podle mého názoru aktuálně nejdůležitějšími třemi takzvaně českými figurkami na americké šachovnici.

Ke Kolářovi ještě jednu osobní poznámku. Znáte určitě ten pocit, když je vám z někoho fyzicky nevolno už jen při pohledu… Já to mám takhle právě s Kolářem. Před pár dny jsem na youtube náhodně trefil na nějaké video, v němž mluvil. Fakt se mně udělalo zle. Samozřejmě i z toho, co říkal, ale hlavně z pohledu na něho. Nemůžu za to a určitě to ode mě není žádná póza. Prostě mi je z pouhého pohledu na něho blbě a z jeho synátora taky. Přeji vám hezký den.

PS: Jestli si vnitro myslí, že mně zakáže být mně z Koláře blbě, že tím jako ohrožuju demokratické základy Česka, tak nezakáže…

Jan Čech

Související články

1 KOMENTÁŘ

 1. Sledujte @neCT24

  Česká televize vysílá do USA na dobu několika let své zahraniční zpravodaje, aby poskytovali do rozbitého Československa zprávy od protektora. Tito zpravodajové Američany řádně v USA proškolení (naposledy tam byli Řezníček, Kubal) pak pracují po svém návratu v ČT pro USA aby objektivně ohýbali zprávy ku prospěchu svého protektora, který je v USA několik let školil; ve vysílání ČT je to do očí bijící. Zrovna tak velvyslanci rozbitého Československa v USA jsou tam řádně vyškoleni, aby po návratu do rozbitého Československa odváděli tu správnou činnost pro protektora (Vondra, Žantovský, Kolář atd.). Totéž se děje v Bruselu, kde je zástupcům rozbitého Československa vymývána hlava, aby poctivě pracovali proti své zemi, která je tam vyslala. Jen namátkou – Pavel, Šojdrová, Jourová atd., nemá cenu je všechny vyjmenovávat. Činnost lidí pobývajících v Bruselu je také do očí bijící. Rozbité Československo by se mělo těchto vší zbavit a nenechat si diktovat od USA a Bruselu a jejich agentů českého původu. O jejich činnosti, kterou se tito už nesnaží skrývat, je na internetu dostatek informací, kdo chce tak je vidí.

  …………………

  Rusové jsme s vámi.
  Ukrajinský nacismus bude poražen, a nepomůžou mu žádné zbraně od Fialy a Černochové.

  ………. Sláma Ukravína ! Sláva Kokaina………..

  Sledujte @neCT24

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy