Pochvala pro ČR? Důkaz, že jsme zpackali, co jsme mohli!

Předsednictví České republiky v Evropské unii skončilo. Vrchní klima-pomatenec Frans Timmermans nám za něj vysekl velkou pochvalu. Už to samo o sobě svědčí o tom, že jsme zpackali, co jsme mohli, a opět servilně splnili všechna přání a fantasmagorické touhy zelených marxistů z Bruselu.

Třešničkou na dortu byl Jurečkův upgrade programu Fit for 55, jenž bude znamenat zásadní zdražení potravin, topení, jídla i pohonných hmot v celé Evropě, přičemž nejvíce postihne jako obvykle české domácnosti.

Troufám si tvrdit, že tenhle »poslední výstřel« naší pětidemoliční vlády, jejíž předseda ještě před volbami Green Deal sveřepě odmítal, lze směle přirovnat k mnichovskému podrazu.

S jediným rozdílem – zatímco v roce 1938 se rozhodovalo o okradení tehdejšího Československa bez nás, tentokrát proběhlo ožebračení naší země z naší vlastní iniciativy.

Pochvala jednoho z vrchních členů bruselského politbyra budiž trpkým koncem za další zcela promarněnou příležitostí vrátit splašené unijní ekoteroristy do ohrady alespoň částečné racionality.

ODS tak zcela definitivně zradila svůj předvolební program a najela na staré dobré lidovecké heslo: »Neexistuje názor, který nemůžeme změnit«.

Já za sebe touto vládou národní zkázy a mezinárodní ostudy, která naprosto rezignovala na alespoň zdánlivý pokus udělat něco pozitivního pro občany této země, naprosto opovrhuji.

Je na čase tuto smutnou kapitolu našich moderních dějin ukončit. Po Vánocích se do nich pustíme naplno.

Jindřich Rajchl, předseda strany PRO

Související články

3 KOMENTÁŘŮ

  1. My jsme zpackali, co jsme mohli, v listopadu 89. Tohle jsou už jen důsledky.

    Povšimněme si, jak kdekdo označuje byrokraty z Bruselu za „zelené marxisty“ apod. Veřejnost si pak spojuje současné šílenosti (genderismus, vítačství, ekofanatismus) s levicí, se socialismem, s Marxem, i když ve skutečnosti jsou to všechno záležitosti kapitalismu a buržoustů, nové formy vykořisťování pracujících a drancování třetího světa.

    Ovšem část „levice“, taková ta tzv. moderní, tomu napomáhá.

  2. Jasně, že až po Vánocích soudružky členky PRO nyní nemají čas, dopékají cukroví, které se průběžně sežralo, zadělávají na vánočky. Po Novém roce se do toho dějte spolupracujte s českou intelektuální elitou, a klíčovými stranami v jejich čele stojí veličiny Vrábelové,Plocové, Havlové, Okamurové a další avantgardou pokroku, boje za mír a spolupráce s východními říšemi.

    • Co je na východ od nás za říši? To jako americké impérium? S tím ovšem, v zájmu války a světovlády, kolaboruje zdejší režim.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy