Home Názory Pohrdám vámi

Pohrdám vámi

ŠTVANICE je nejen název pětadvacátého příběhu majora Zemana. Dnes aktuálně lze totéž pojmenování užít i v kontextu dění kolem gólmana Hudáčka. Zatímco v Německu, kde si slovenský brankář po politickém zákazu v Kladně bleskově našel nové angažmá, jeho minulost v KHL nikdo neřeší, v Česku chroničtí pomatenci neustávají v lynči. Hudáčka a teď už i Jaromíra Jágra coby majitele Rytířů.

Totálního cvoka, co sebral milióny dolarů za působení ve Spartaku Moskva a když před časem v Kyjevě během setkání s mladými ukrajinskými hokejisty dštil oheň a síru na Rusku, právě toto angažmá úmyslně nezmínil, citovat už nebudu, poněvadž jeho myšlenkové pochody jsou zralé na ústavní léčbu.

Že však má zdatné následovníky, o tom žádná. Třeba kanoistu Vavřince Hradilka: »Můžete někdo tady klukům Smoleňákovi a Hudáčkovi vyřídit, že člověk nemusí řešit politiku, aby hrál dobře hokej a pomohl týmu, ale stačí otevřít oči a uvědomit si, že KHL je do všech děr propaganda agrese, která zabíjí tisíce nevinných. Kladno i 68 za mě SMUTNÝ.« Vy jste, pane Hradilku, zešílel.

Dějiny snad nepamatují většího manipulátora než říšského ministra propagandy Josepha Goebbelse. Goebbels, což se už tolik nezmiňuje, byl i zmocněncem pro vedení totální války. Proti Rusku, proti slovanským národům. Nikdy bych se nenadál, že po více než 80 letech bude mít tahle belhavá stvůra tolik následovníků. Má je. Dnes zejména v České republice.

Vy všichni Haškové a Hradilkové, také vy jste se zmocnili pro vedení totální války proti Rusku. Jste sice nejmenovanými (na tom však vůbec nezáleží), ale o to aktivnějšími ministry protiruské propagandy. Hystericky napadáte zemi, která minimálně od roku 2014, co byly podepsány Minské dohody, mlčela k násilí páchaném ukrajinskými pohrobky Bandery na občanech ruské národnosti v Doněcku a Luhansku. Kreml osm let varoval Ukrajinu a Západ, aby ustaly v podpoře kyjevského režimu. Bez výsledku.

Dnes už víme proč – loni to přiznala exkancléřka Merkelová, když v německé televizi bez příkras sdělila, že už při podpisu Minských dohod ONI věděli, že je dodržovat nebudou a že je signovali jen proto, aby získali čas na vyzbrojení ukrajinské armády. Neumím vám vzkázat nic jiného, než táhněte do hajzlu. Pogoebbelsovky manipulujete nejen s fakty, ale jako známé osoby i s míněním veřejnosti. Osobně to považuji za těžký zločin. NATO se navzdory ujišťováním stran vrcholných západních politiků z počátku 90. let minulého století nezadržitelně valí k ruské hranici a vy si jako myslíte co? Že Rusko si tuto provokaci nechá líbit donekonečna? Běžte se léčit.

Jste toliko primitivové, hnáni kupředu slepou nenávistí vůči všemu ruskému naprosto ve stejném duchu, jak konali nacističtí pohlaváři Třetí říše. Nezasloužíte si nic jiného, než azováckou uniformu a odchod na frontu. Proč jste dosud tak neučinili, notabene když Zelenský bere kohokoli, je mi záhadou. Štěkat zpoza kamen umí každý a vy nic jiného než štěkalové nejste. I pan Záruba… – cituji: »Kladno nedocenilo význam toho kroku. Myslím společenský význam, nikoliv sportovní. Jágr si neuvědomil, že Astana, za niž Hudáček chytal naposledy, je součást KHL, která se k válečné agresi staví tak, jak se staví. To znamená plnou podporou, až k propagaci ruských vojenských sil, které konflikt vedou. Hráč, který si vybral na dres tohle číslo, tak ho tímto znehodnotil, zradil. Je dobře, že to vzal zpátky. Vnímal to jako sportovní záležitost. Že politiku do toho nikdo tahat nebude. Ale politiku do toho tahá KHL, a ne nikdo jiný. Jsou věci, které jsou ve slušné společnosti nepřijatelné. A tohle je jedna z nich.«

Humanitární bombardování civilních objektů v bývalé Jugoslávii…

Pane Zárubo, vy opravdu žijete v přesvědčení, že pan Jágr nevěděl, že Barys Astana hraje KHL? Proboha, na co si to tu hrajete? Jen to na rozdíl od vás nepovažoval za žádnou překážku, aby Hudáčka podepsal. Na rozdíl od vás.

Kde jste byli, Zárubo a Hradilku, když americká a britská letadla bombardovala civilní cíle v Iráku, bývalé Jugoslávii, kde umírali tisíce a tisíce nevinných? Já vím, to zabíjel demokratický Západ a ten přece může cokoli, že? Pohrdám vámi do morku kosti. Jste prachobyčejní ubožáci.

Martin Kalous

4 KOMENTÁŘE

  1. Brázda stále hledá klacek proti iPortaL24 a stále nic, stále se mu nedaří nějaký nalézt.
    Brázda je opravdu jen takový malý zasmrádlý vlezdop*rdelista Fialy a Rychetského Pětikoalice a Pavla, Brázda je takový malý český smrad nad Fialovým exkrementem, vlastně h*ovnem, aby tomu i Brázda rozuměl.

  2. Další žurnalistická nula se tu už v 7. článku o Hudáčkovi snaží vyždímat poslední kapky proruské propagandy a neváhá přitom pateticky skučet „Pohrdám vámi“. Vy jste fakt neskuteční kašpaři.

  3. Oni to mají pomotané. Jsou oběťmi režimní propagandy, která hlásá, že bílá je černá a naopak, přesně jak předpovídal Orwell.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here