Home Názory Poslouchejte a poslechněte…

Poslouchejte a poslechněte…

Je evropskou poslankyní od roku 2019 a také, což je v níže uvedených souvislostech dosti podstatné, členkou zvláštního výboru EP pro pandemii covid-19. Vystupuje proti migraci a islámu. Christine Andersonová.

Všechny tyto dosavadní aktivity jsou však nic proti nedávnému diskusnímu příspěvku, který přednesla na půdě Evropského parlamentu. Téma? Sakra citlivé… »Pandemická smlouva s WHO«.

Aeronet.news označil toto vystoupení Andersonové dokonce za její nejvýbušnější v historii, neboť – cituji: »Vyzvala občany evropských národů, aby se vzbouřili proti svým vládám, které je v procesu Total Control a pod záminkou ochrany před pandemiemi chtějí zotročit a ovládnout.«

Vystoupení Andersonové přichází v době, kdy celá EU chce přenést obrovské pravomoci na Světovou zdravotnickou organizaci v případě, že WHO vyhlásí pandemii, a nově ji bude moci vyhlásit libovolně, už ne podle objemu a čísel nakažených ve světě, ale čistě podle svého uvážení.

Aeronet.news rovněž varuje, že WHO by mohla vyhlašovat lockdowny v signatářských zemích, zákazy cestování, zákazy provozu aut, mohla by vyhlašovat povinná testování, zavírat obchody a podniky a dokonce nařizovat povinná očkování.

Poslechněte si onen diskusní příspěvek. I vy, neposlušní. Vy zejména. Poslouchejte a poslechněte. Čas se nám škaredě krátí.

(Překlad: aeronet.news)

Jan Čech

1 KOMENTÁŘ

  1. 🇨🇿 Předsedové dolní a horní komory parlamentu Markéta Pekarová Adamová a Miloš Vytrčil na návštěvě v Kyjevě slíbili Ukrajině další zbraně.

    ❓Ze svého?

    Sledujte @neCT24  | 42TČen

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here