Home Názory První dva příběhy pro pana Součka…

První dva příběhy pro pana Součka…

Nový generální ředitel České televize Jan Souček se krátce po zvolení nechal slyšet, že chce vysílat příběhy lidí, kteří podléhají proruským dezinformacím (zde). Že ho zajímá, proč se tak děje, co stojí za tím, že někteří občané už »zblbli« tak silně, že si přejí konec války. Já bych možná věděl, kým začít. Příběhy pro čerstvého direktora ČéTé jako z partesu.

Nuže, zde je onen návrh: což takhle, pane generální řediteli, odhalit, proč »zblbne« i zpravodajský důstojník. Ne nějaký Koudelka, ale nefalšovaný Američan, kdysi vysoce postavený v samotné CIA. To by byl majstrštyk, kdyby se Souček uvedl hned takovou kauzou.

Scott Ritter se jmenuje onen bývalý zpravodajský důstojník námořní pěchoty Spojených států a zbrojní inspektor OSN. Dnes ale vysloveně blábolí… Co se s ním stalo? Pro koho pracuje? Pro Kreml? Peking? Nebo je dvojitým agentem? Právě takové otázky avizoval generální Souček. Čert aby se v tom Amíkovi vyznal. Teď třeba přišel se šílenou teorií, že prý Zelenského naverbovala britská MI6 a on, hrdinný prezident demokratické Ukrajiny s vyspělou ekonomikou a spravedlivým právním systémem, jí slíbil zatáhnout zemi do konfliktu s Ruskem bez ohledu na následky.

VIDEO SCOTT RITTER

Tuto pomatenou tezi ještě navíc podpořil a kokainem okořenil aeronet.news – tento server bych navrhoval jako druhý příběh, hned po Scottovi… – cituji: »K něčemu takovému se normální prezident nepodepíše. Ovšem agent, který je z Londýna za své služby placen kokainem, na němž je závislý, je ochoten udělat s ukrajinským lidem naprosto všechno. Volodymyr Zelenský se změnil vizuálně za rok a půl doslova k nepoznání, a to do takové míry, že se spekuluje, co to mohlo způsobit. Podezřelým č. 1 je samozřejmě kokain, jehož vedlejším projevem je stárnutí buněk a dlouhodobí uživatelé kokainu stárnou doslova před očima, tedy opticky v obličeji. Porovnejte jeho vzhled na začátku videa v říjnu 2020 v Londýně a jeho podobu na jaře 2022, když vypukla ruská invaze.

Závislost Zelenského na kokainu byla zřejmě identifikována britskou MI6 jako místo, kudy se k němu lze dostat a naverbovat ho pro potřeby britské MI6. Musíte si totiž uvědomit, že to, co provádí Zelenský se svým národem, je genocida vlastního lidu. Posílání vlastních občanů bez zkušeností a odpovídajícího výcviku na frontu proti Ruské armádě a profesionálním jednotkám žoldáků je genocida vlastního národa.«

Nuže, pane generální řediteli Součku,

já myslím, že pro začátek vašich seriálových příběhů tematicky docela dobré, ne? Spojit se živě s Ritterem je nulový problém a určitě ani pan VK z aeronet.news debatu v ČT neodmítne. Těším se. Na půlce obrazovky Ritter, na druhé Černochová a uprostřed zmatené OVM…

Jan Čech

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here