Strakovka proti všem? Do posledního Fialy?

Dlouho očekávaný summit NATO ve Vilniusu skončil, takže můžeme bilancovat. Lépe řečeno – mohli bychom, kdyby bylo co bilancovat. Něco málo snad, ale mnoho toho není. Ukrajina jako taková kromě několika duševně porouchaných jedinců (Fiala + pár dalších) dnes už nikoho nezajímá. Zajímala potud, dokud jako návnada visela na háčku udice. Jenže ryba nezabrala, naopak návnadu chutě sežrala a teď dokonce požírá i ty, kteří ji zaháčkovali.

Mnoho let dopředu připravené sankce totiž uvalilo na Rusko jen 45 zemí z celkově možných sto pětadevadesáti. Většinou se jednalo o země tzv. kolektivního Západu bez vlastních strategických zdrojů, notabene na těch ruských životně závislých – viz mapa (převzato z aeronet.news).

Nenávist vůči Rusku se hlavně ve střední Evropě živila v posledních letech velmi intenzivně – jen v ČR vzpomeňme např. sochu Koněva, kufřík s ricinem a zejména Vrbětice – v širším kontextu např. kauza novičok atd. Kromě faktického odstranění osvoboditele Prahy všechny ostatní tak nějak vyšuměly do ztracena. Nicméně svůj účel splnily, protiruská hysterie nabrala na obrátkách. No a Ukrajina byla pověřena vyprovokováním Ruska k vojenskému zásahu. To se také povedlo, protože ruská mentalita je alergická na cokoli, co je nějak propojené s uctíváním hákového kříže. Dvacet šest miliónů mrtvých nelze zapomenout ani po bezmála 80 letech…

Spojené státy vsadily na jednu kartu – že ruskou zemi sankcemi zničí a tamní oligarchové, veskrze těsně propojení se Západem, zlikvidují Putinův režim, postupně rozparcelují Rusko a Londýnu a Washingtonu ho naservírují k snědku na zlatém podnosu.

Přepočítali se všichni – jak ti Napoleonové a Hitlerové v minulosti, tak Bidenové, Johnsonové, Fialové… dnes. Globalisté se střelili do vlastní nohy. Ne jednou, ne dvakrát – oni si ty nohy prostříleli jako řešeto a výsledkem je de facto pád dolaru a posílení hospodářského uskupení BRISC, které rozhodně nemá v úmyslu jakkoli nahlodávat vztahy s Rusou federací. Naopak. V posledních měsících došlo k jejich výraznému upevnění a posílení.

Proto výsledek vilniuského summitu NATO nemohl být jiný. Sankce se minuly účinkem, ovšem další eskalace konfliktu není v zájmu kolektivního Západu, neboť ten nechce válku s Ruskem. Toto zaznělo naprosto zřetelně.

Aeronet.news definuje prognózu dalšího vývoje: »Ukrajinu nikdo teď do NATO nechce. Ale mezi řádky lze vyčíst, že nikdo Ukrajinu do NATO nevezme ani po skončení války. … Proč? Protože na Ukrajině po válce zůstane hořkost a tisíce zahořklých a protiruských politiků, šovinistů, nácků, fašistů a zejména revanšistů, kteří budou usilovat nejprve o vstup do NATO a jakmile tam Ukrajina bude, tak Kyjev zatáhne NATO do konečného zúčtování s Ruskem! Tentokrát už vyhrajeme, protože jsme v NATO… budou křičet politici v Kyjevě! Hurá na Rusa! Na revanš!… v Londýně tohle nepřipustí. Vědí moc dobře, že Ukrajina i v době míru by dříve či později zatáhla NATO do konečného zúčtování s Ruskem, což by vedlo ke zničení Londýnských kanceláří a nejen jich. Právě proto se Ben Wallace jako ministr obrany Velké Británie obul do Zelenského, že vláda v Londýně není Amazon, který plní objednávky Kyjeva, které sepíše na papír. Rozčílilo ho, jak Kyjev klade na Londýn více a více požadavků a sepisuje je na papír a předává je Londýnu jako objednávky v Amazonu. Ukrajina je přesně v roli Iráku ve válce s Íránem. … Co bude s Ukrajinou? Nikdo neví. Ukrajina se stává přítěží pro západ, prostě zavazadlem, které nikdo nechce táhnout s sebou při stahování západu z války na Ukrajině. Ukrajina na summitu tak dostala přehršle toho, co západ nic nestojí. Přehršle slibů a příslibů. A vznikla i komise NATO – Ukrajina, která bude vydávat svá tisková prohlášení na zacpání hub v Kyjevě.«

Změní se také strategie české vlády, nebo potentáti ze Strakovy akademie vystřelí i proti NATO, proti Londýnu a Washingtonu a Pentagonu, a budou podporovat kyjevský režim do posledního Fialy?

Původně jsem chtěl napsat, že někteří nacističtí pohlaváři se aspoň v posledních minutách svých zločinných životů zachovali jako chlapi a zastřelili se. Ale nenapíši, poněvadž nechci dopadnout jako Jindřich Rajchl, jenž ocitoval Hemingwaye a teď čelí kárnému postihu (viz zde).

Já nikoho nevyzývám, aby se zachoval jako ti nacističtí pohlaváři, já jen apeluji na chlapské chování. A že jsem to přesto napsal, i když říkám, že to nenapíšu? Přece jak jinak jsem vám měl sdělit něco, co psát nechci?

Jan Čech

Související články

1 KOMENTÁŘ

  1. To je prostě americký režim a jeho satelity. Ostuda, že mezi ně patří i Česká republika. Dokonce mezi nejservilnější.

    Řešení je nasnadě. Měl by odstoupit kyjevský loutkový režim. Západ ho instaloval, ať ho taky sesadí. Obyvatelé Ukrajiny si pak ve svobodných a demokratických volbách sami zvolí své představitele. A bude po válce, bude po uměle živené nenávisti.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy