Ukrajinská tragédie? Česká vláda uspěla, gratuluji jí!

Česká republika prý už identifikovala více než milion kusů dělostřelecké munice v zemích mimo Evropské unie, jež by mohly být zakoupeny pro Ukrajinu. Alespoň to řekl po summitu iniciativy Trojmoří ve Vilniusu prezident Petr Pavel. Jenže otázka nákupu munice, kterou organizuje granátník Fiala, je podle mě čistá fikce.

Možná bude nějaká munice, v blíže neurčitém množství, dodána, rozhodně však ne v takovém rozsahu, co deklaruje prolhaný chvastoun Fiala. Kdyby byla možnost této munice, byla již dávno dodána. Státy NATO ale nebyly schopny vyrobit, sehnat a z vlastních zásob dodat ani třetinu toho, co Ukrajině slíbili. Silně pochybuji, že Česká republika udělá nějaký průlom.

Ale hlavně platí, že shánět ve třetích zemích, je nesmysl, protože tyto státy si nehodlají pošlapat vztahy s velmocí, jakou je Rusko. Tomu se každý, kromě zemí EU, NATO a pár poslušných satelitů, rád vyhne. Typickým příkladem je Ekvádor, kde byly nasmlouvány zbraně sovětské provenience, ale jihoamerická země od této smlouvy odstoupila a zbraně nedodala. Další podpora Ukrajiny je pouze fíkový list, který má udržet upadající morálku ukrajinských ozbrojených sil, ale ve finále povede k prodloužení vojenského konfliktu a výsledkem bude pouze více mrtvých ukrajinských mužů, aniž by to mělo vliv na jakoukoli změnu v průběhu války.

Všem musí být jasno, že je rozhodnuto, jak Ukrajina dopadne, nicméně tzv. civilizovaný Západ se snaží pouze získat čas, aby mediálně připravil naivní a až primitivní obyvatelstvo k tomu, aby jim vysvětlil, že porážka Ukrajiny a NATO je vítězstvím. Něco podobného nám bylo předestřeno v případě zběsilého útěku z Afghánistánu, kdy ten úprk byl nazván nejúspěšnější evakuací ve vojenské historii. Ve skutečnosti to však byla trapná porážka států NATO.

Dokonce jsem zaslechl, jak náš prezident hovoří o rekonstrukci Ukrajiny. Mám tomu rozumět tak, že budou rekonstruovat Ukrajinu pro Rusy? Nedovedu si to jinak vysvětlit. Protože rozhodující vliv na novou podobu Ukrajiny – dá-li se to ještě nazývat Ukrajinou – bude mít Rusko. To znamená, že Česká republika bude současné území rekonstruovat pro Kreml? Myslím si, že tuto otázku lze položit českému prezidentu – jak to vlastně myslel. Rozhodně se nemůže domnívat, že tento konflikt bude ukončen ve prospěch Ukrajiny. Je o něm známo, že má nízké IQ, ale nemyslím si, že je tak naivní, aby svá slova myslel doopravdy.

Ukrajina byla do války zavlečena ze strany států EU a NATO, které, vědomy si neúspěchu a nárůstu vojenské síly Ruska, hodily Ukrajinu přes palubu a budou se nyní snažit o to, aby byly do budoucna narovnány vztahy s Ruskou federací. Nicméně se obávám, že ačkoli Ruská federace tuto ztracenou důvěru zpět obnoví, dostatečně se poučila, aby byla vůči tzv. civilizovanému Západu obezřetná.

Jako typický příklad tohoto pokrytectví Západu je zadržení lodě pod vlajkou Marshallových ostrovů v německém přístavu, kdy důvodem k tomuto zadržení bylo porušování ruských sankcí. Tato loď vezla ruský obohacený uran do amerických jaderných elektráren (ten samý, co bude dodáván pod přirážkou i nám), přičemž bylo zjištěno, že má na palubě i březové dřevo, jež sankcím podléhá. Nicméně lodi bylo umožněno pokračovat v plavbě poté, co dřevo vyložila. To je fraška ze strany Západu! Obohacený uran nepodléhá sankčnímu seznamu, ovšem neškodné dřevo se z Ruska vytvářet nesmí.

Jen tak na okraj – ČR přiznala, že zvýšila dovoz ruských ropných produktů, který činí 58 procent. ČR se tak pod vládou Petra Fialy pokouší o vyzbrojování ruské mašinérie? Zřejmě ano, a nikomu to nevadí. Nebudu hovořit o ruském zkapalnělém plynu, jehož největším odběratelem se stává Španělsko. Ve světle statisíců, možná milionu obětí, je třeba být vůči Ukrajině upřímný a uznat, že slíbené vítězství se nekoná i proto, že pomoc Západu mele z posledního. Třeba si pak Ukrajina rozmyslí, jestli dál provádět genocidu na vlastním obyvatelstvu. Tak vysoký úbytek populace, zejména v mužské části, může být pro Ukrajinu problém, který může přerůst v zánik ukrajinského národa jako takového.

Nicméně na Ukrajině tím pádem bude přebytek ženské populace, což může přispět ke změně genofondu v některých slovanských zemích, včetně České republiky. Ukrajinské ženy budou pro spoustu mužů v ČR více než důstojnou náhradou za populaci žen, která se dneska už jako ženy necítí, popřípadě prodělaly několikanásobné očkovací procedury a dnes mají problémy mít děti, a pokud je mají, mnohdy nebývají zdravé. Díky ukrajinské tragédii paradoxně přijde čerstvá krev, posílí se i slovanský genofond krví občanů ČR, a pokud to česká vláda zamýšlela, pak bych ji chtěl poděkovat k tomuto úspěchu. V tomto směru se jí to nepochybně podařilo.

Luděk Růžička, právník a publicista

Související články

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Západ nás po roce 1989 nejdříve vykradl, pak nám zničili průmysl a zemědělství, to vše za pomoci české domácí kolaborace v čele s válečným zločincem Havlem, gaunery Klausem a Zemanem a jejich kamarilou a ostatním kolaborujícím protinárodním ksindlem.
    Teď nás Západ za přispění Fialy a Rychetského Pětikoalice a Pavla nutí, abychom Západu platili jejich válku proti Rusku na Ukrajině tím, že budeme posílat do války naše peníze a zbraně a později i české vojáky.
    Děkuji, nechci se podílet na válečném dobrodružství Fialy a Rychetského Pětikoalice a Pavla na Ukrajině a proti Rusku.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy