Vatikán další v řadě?

Co se nyní děje na platformě oficiálních vztahů se Slovenskem, je vám jistě dobře známo. Fialova vláda de facto přerušila standardní diplomatické vztahy s vládou Roberta Fica. Z důvodů rovněž známých – Ficův kabinet volá po míru, ten Fialův po 3. světové válce, neboť jinak se ona vojenská podpora toho, pro co se vžil název »ukrajinská armáda«, nazvat nedá.

V reálu přirozeně nejde ani o podporu ukrajinské armády ani ukrajinského obyvatelstva, ale o krádež Ukrajiny jako takové v duchu projektu Pax Americana. Přeloženo do racionálna – vlády evropských států konají špinavou práci za a ve prospěch Bílého domu, aby Spojené státy po skončení konfliktu počaly drancovat ukrajinskou zemi (nerostné suroviny) a k dispozici měly i tamní vysoce úrodnou zemědělskou půdu, jejíž produkce by pod kontrolou Deep State zlikvidovala evropské zemědělství. Právě tomuto všichni tito gauneři slouží. Proto odmítají mírová jednání, proto Deep State musí zvítězit takříkajíc do posledního Ukrajince. Aby se Američané dostali k surovinám a půdě.

Slovensko se proti tomu vymezilo a z Prahy následovalo, co následovalo. Logicky. Teď se v očích Fialy a spol. zřejmě se zlou potáže i papež František. Přeruší tahle tlupa vlastizrádců oficiální diplomatické styky i s Vatikánem? Vůbec bych se nedivila… Zdá se mi, že papežova »bílá vlajka« rozpálí budoucí doživotní klienty českých věznic ještě do více běla než ruka Blanára v ruce Lavrova…

Informuje agentura Reuters (Řím 9. března (Reuters), March 9, 20248:36 PM GMT+1): »Papež František řekl, že Ukrajina by měla mít odvahu vyvěsit ‘bílou vlajku‘ a jednat o ukončení války s Ruskem, která následovala po invazi Moskvy před dvěma lety a která si vyžádala desítky tisíc mrtvých. Hlava katolické církve se takto vyjádřila v rozhovoru, který minulý měsíc natočila pro švýcarskou televizní stanici RSI, tedy dlouho před nejnovější páteční nabídkou tureckého prezidenta Tayyipa Erdogana uspořádat summit mezi Ukrajinou a Ruskem s cílem ukončit válku.«

Marie Krejčíková

Související články

1 KOMENTÁŘ

  1. Fiala a Rychetského Pětikoalice a Pavel dnes pořádají oslavné sabaty a orgie na oslavu zabíjení na Ukrajině a oslavy na počest zavlečení našeho státu do agresivního válečného spolku NATO válečným zločincem Havlem.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy