Víkendová anketa – S kým na dovolenou…

Taky se vás zmocňuje neodkladné nutkání, že už nechcete číst žádné zprávy? Takové ty obzvláště těžké (ony vlastně ani jiné dneska nejsou), takříkajíc husí, kde nejen maso z opeřence ale i zelí a knedlíky plavou po »uši« ve vypečené mastnotě? Kdy se po slavnostním obědě bezvládně svalíte na kanape a celé nedělní odpoledne jen zažíváte? Což o to, husičku já můžu, ale stejně tak nepohrdnu ani kusem šunky či libového uzeného. A právě to libové si naservírujeme v dnešní víkendové anketě. Aby nám z toho nebylo těžko. Ovšem šetřit se rozhodně nebudeme.

Anketní otázka zní: Koho a proč byste si jako parťáka vybrali na letošní dovolenou?

1. Petra Pavla

PROČ? Kdyby během prázdnin náhodou došlo ke změně politického systému, vedle něho máme jistotu, že zavčasu zaujmeme tu správnou pozici, aby nám onen nový rychlík neujel…

2. Petra Fialu

PROČ? Pochází z vesnice a venkované jsou čestní a upřímní a umí si poradit v každé zapeklité situaci, o něž nebývá na dovolených nouze… (promiňte, Brňáci, nemyslím to zle…).

3. Janu Černochovou

PROČ? Romantické večery někde v zákopu a žhavé, ohnivé noci na frontě při ruském bombardování s nadrženou válečnicí… lze mít vysněnější představu o ideální dovolené?

4. Jana Lipavského

PROČ? Protože destinace je předem jasná. Krym. Tam jsem se chtěl vždycky podívat. A třeba mě Jan seznámí i se Zacharovovou, která mu na poloostrově už zabukovala pokoj. Tahle baba mě prostě rajcuje…

5. Markétu Pekarovou Adamovou

PROČ? Dojaly mě její slzy nad legalizovanou a podpisem stvrzenou láskou všech se všemi. Což takhle nějaké exotické destinace – Argentina, Brazílie, Kolumbie a Uruguay… tady všude jsou totiž manželství pro všechny dávno legální. A já to chci vidět… S Markétou po boku. Snad skousne, že jsem chlap.

6. Zbyňka Stanjuru

PROČ? Ještě nikdy jsem necestoval na dovolenou s brutálně schodkovým rozpočtem. Člověk by toho měl v životě vyzkoušet co nejvíc a Zbyněk pro nás takový deficitní rozpočet sestaví levou zadní. Třeba se nám nějakým zázrakem podaří i vrátit domů, když nám EU půjčí.

7. Dominika Haška

PROČ? Chtěl bych, abychom odletěli do Moskvy, do Megasport Arény, aby si ve zdejší kabině Spartaku připomenul roční angažmá a zavzpomínal na krásné čtyři milióny dolarů. Mám pocit, že jak stárne, tak se mu zrovna tenhle zážitek nějak vypařil z hlavy. Velká škoda, protože ruské angažmá si tehdy velmi užíval a v médiích na něj pěl jen samou chválu. Učiní mě, velkého hokejového fandu, nevýslovně šťastným, podělí-li se se mnou o autentické vzpomínky přímo na místě činu…

8. Marka Výborného

PROČ? S odborníky je vždycky radost cestovat. Třeba bych se u dvou deci a šplouchajících mořských vln konečně dozvěděl, proč si z nás tak chladnokrevně vystřelil, když kývnul na toho ministra zemědělství.

9. Víta Rakušana

PROČ? S ním bych si projel sedm divů světa a vrátil bych se bez něho, zanechav ho tam někde jako div č. 8, protože něco tak divného ani těch jsoucích sedm nemohlo dosud vidět.

10. Jaromíra Jágra

PROČ? Klidně by s sebou mohl vzít i dceru a vyrazili bychom na sever, do Finska a Švédska, aby se podíval, jak se »dělá« mládež tam, kde s ní mají dlouhodobě prokazatelné výsledky a hvězdy tam neruší své mateřské kluby, které je vychovaly pro velký hokej.

Dobrá výběrovka, ne? Tak se v ní pohrabejte a jestli letos na dovolenou nemáte, představte si, že byste na ni jeli s někým z těch deseti. To vás dovolenkové choutky rychle přejdou a už vám ani tolik nebude vadit, že tentokrát budete trčet doma. Heleďte, člověk jen musí vědět jak na to, aby nebyl permanentně na*ranej…

Ať už jste s kýmkoli kdekoli, hezký víkend vám tradičně přeje nena*ranej

Pavel Votruba

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy