Že migrace je problém? Ale kuš… aneb parketa pro Růžu

Genius loci české politické scény třetího desetiletí 21. století, takto zvaný »Danuša eN«, se opět zjevil. Tentokrát ve vysílání CNN Prima News a na hony daleko bylo slyšet z kapes to klasické docvaknutí, když se dootevře nožík. Mně se otevřel tak divoce, že po něm mám na stehnu krvavý šrám.

Slyšte génia loci: »Populistické strany akorát straší, žádní migranti tady nejsou,« řekla lídryně hnutí STAN Danuše Nerudová v superdebatě z belgického Bruselu s názvem České zájmy v Evropě na CNN Prima NEWS.

»Europoslanci schválili migrační balíček, který tvoří deset legislativních návrhů. ‚Populistické strany akorát straší, žádní migranti tady nejsou,‘ řekla v superdebatě s názvem České zájmy v Evropě na CNN Prima NEWS lídryně hnutí STAN Danuše Nerudová. Podle ní trvalo 10 let, než nastala bazální shoda. Dodala, že Evropa ale migraci řešit potřebuje a že je vděčná alespoň za to málo, co prošlo.

Podle ní je třeba připravit se na to, že nás bude čekat klimatická migrace. ‚A to se nebudeme bavit o takových číslech, které tu máme dnes, ale o zásadně jiných číslech. Třetina afrického kontinentu bude neobyvatelná. Toto je úkol pro Evropský parlament a je na voličích, aby si zvolili nikoliv populisty a extremisty, ale aktivní lidi,‘ sdělila Nerudová.«

Kam se hrabe doktor Štrosmajer se svým výkladem hlouposti, zosobněném ve vznášející se holubičce… Brněnská rodačka (sic!) Danuša, to je podle tohoto Štrosmajerovského nazírání na lidskou hloupost přímo raketa, prohánějící se kosmickou rychlostí ve vesmíru. Komentovat ji nebudu, protože obsah by se bez vulgarit neobešel, anžto by to jinak nešlo, anžto to jinak nejde.

Šušo Danušo (jen slovní hříčka místo těch vulgarit, jen si ulevuju), čtěte pozorně, umíte-li: Světové ekonomické fórum Klause Schwaba, které se na přípravě Migračního paktu EU podílelo v připomínkovém řízení, navrhlo zakomponovat do paktu i možnost odmítnutí přijetí migrantů ze strany členské země EU, pokud tato země za každého odmítnutého migranta zaplatí 20 000 EUR.

»Český ministr vnitra Vít Rakušan, který pro návrh tohoto paktu vloni na podzim v Evropské radě ministrů zvedl ruku, propaguje tento mechanismus v českých médiích jako své skvělé vítězství, jenže je v tom velký háček. Vít Rakušan se totiž už nechlubí tím, co je ve schváleném paktu ukryto pro případ, že se Evropské unii nepodaří kvótu za kalendářní rok naplnit. V takovém případě totiž podle paktu nastoupí tzv. vyjednávací řízení, kdy Rada EU svolá nové Vysoké fórum pro migraci a na tomto fóru se budou země přesvědčovat, aby danou kvótu za daný rok doplnily a zbývající migranty si přerozdělily. Pokud se ale dohoda nenajde, a pokud se roční kvóta nenaplní alespoň z 60 % schváleného objemu, potom automaticky podle paktu nastoupí povinné přerozdělovací kvóty, ze kterých se již vykoupit nepůjde. A přesně v tom spočívá de facto časovaná bomba s charakterem zbraně hromadného ničení, protože Evropská komise může každý rok nejen nastavit tak vysoké objemy kvót, že začne docházet k tomu, že už v polovině daného roku bude jasné, že kvóta se z 60 % nenaplní ani omylem a ani náhodou, ale navíc může dojít i k vyvolání úmyslné krize s cílem donutit malé státy, aby přijímaly migranty namísto placení odpustků za jejich nepřijímání. A popíšeme vám, jak takový nátlak bude fungovat.«

Takhle aeronet.news naprosto srozumitelně vysvětluje onen EU migrační baliček. Ten až se rozbalí v celé parádě, tak se z toho všichni do jednoho zese*eme. To doslova. I vy, Danušo. Vy sice o sobě tvrdíte, že žijete s handicapem, totiž že jste mladá a pohledná – ok, pevně zavírám oči a beru, že máte pravdu – ale zrovna tenhle handicap bude pro nadržené migranty super návnadou… Chápete, Danušo, ne? Pak si ovšem nestěžujte, neplačte, nebudete na to mít nárok.

Jinak co se migrace, resp. řešení týká, je prosté. NULA uprchlíků. Důsledná ochrana státní hranice, maníci se samopaly a zdatnými vlčáky, strážní věže, dráty… a jsme bez migrantů. Co je na tom složitého???

A víte, co je na tom zajímavého? – že nikdo z opozičních politiků toto dosud nenavrhnul. Všichni pořád jen řeší kvóty – kvóty, kvóty, kvóty. Jako když vám poteče do baráku a vy budete řešit, kdo tu vodu v pokoji utře a nikoli kudy a proč zatéká, abyste to mohli opravit a zatékat přestalo.

Každý stát, je-li suverénní, musí chránit sám sebe. STOP migrantům s nulovou výjimkou je více než snadné. Kdybych byl ministrem vnitra nebo obrany, do republiky by se mi nedostala ani jedna migrační noha. Během týdne, deseti dnů, by se z hraničních pásem ozýval radostný štěkot samopalů (cvičně, výstražně, do vzduchu – to by bohatě stačilo, a sice v pětiminutových intervalech s půl minutovou pauzou na výměnu zásobníku a krátké občerstvení…).

PROČ to PRO nenavrhne? Parketa pro Vláďu Růžičku jako dělaná – u tohohle mluvit moc nemusí a střelcům velel mnohokrát… Já čekám!

Jan Čech

Související články

1 KOMENTÁŘ

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy