Čínská značka NEV Voyah společnosti Dongfeng debutovala v Itálii

Čínská značka vozidel na nové energie (NEV) Voyah debutovala na italském trhu úterním představením v Miláně.

Voyah je značkou čínské společnosti Dongfeng Motor Corporation (DFM) se sídlem ve středočínské provincii Chu-pej. Na akci v rámci světoznámého milánského týdne designu představila modely Voyah Free Sport Utility Vehicle (SUV), Voyah Dreamer Multi-Purpose Vehicle (MPV) a Voyah Zhuiguang Sedan.

Bruno Mafrici, generální ředitel společnosti Carmobility Ltd., distributora Voyah v Itálii, oznámil, že prvních 100 vozidel těchto tří modelů dostupných v Itálii je již vyprodáno. Dodal, že po tomto uvedení na trh budou v Itálii prodávány modely značky Plug-In Hybrid Electric Vehicle (PHEV).

Roboti na montážní lince čínské značky luxusních elektromobilů Voyah ve Wu-chanu v provincii Chu-pej ve střední Číně, 1. dubna 2024. FOTO – Xinhua/Xiao Yijiu

Kao Jüan, vedoucí zahraničního obchodu společnosti Voyah, navíc prozradil, že plánuje prozkoumat trhy několika dalších evropských zemí, včetně Slovenska, Německa, Španělska a Portugalska.

Od své expanze do zámoří v roce 2022 vstoupila společnost Voyah do několika evropských zemí, včetně Norska, Finska, Dánska, Nizozemska, Bulharska a České republiky, s kumulativním vývozem téměř 10 000 kusů.

(Xinhua)

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy