Home Domácí Muž zadržený po napadení několika lidí v Praze se přiznal i k...

Muž zadržený po napadení několika lidí v Praze se přiznal i k vraždě

ILUSTRAČNÍ FOTO - iportaL24

Třiadvacetiletý muž, kterého pražská policie zadržela v pátek kvůli podezření z napadení lidí v Kunratickém lese a z útoku sekerou na ženu v Hostavicích, se přiznal i k vraždě muže, kterého našla v týdnu u Kyjského rybníka. Podle předběžného zkoumání psychiatra muž není v současné době schopen dalších úkonů, proto nebyl zatím obviněn, řekla policejní mluvčí Eva Kropáčová.

Policie krátce po zadržení muže informovala, že jej podezírá z pátečního napadení minimálně dvou lidí v Kunratickém lese a ze čtvrtečního útoku na ženu, která šla v Hostavicích po ulici s kočárkem. Současně policisté zjišťovali, zda to nemá souvislost se čtvrtečním nálezem mrtvého muže u Kyjského rybníka. Podle nich totiž místo nálezu bylo vzdušnou čarou jen asi 1,3 kilometru od místa útoku sekerou.

»V průběhu výslechu se zadržený třiadvacetiletý muž přiznal k napadení v Kunratickém lese, napadení ženy s kočárkem a k vraždě u Kyjského rybníka,« uvedla dnes policejní mluvčí.

Po pátečním útoku v Kunratickém lese skončil v nemocnici sedmdesátiletý muž s tržnými ranami na hlavě a pohmožděninami. Druhý napadený byl podle policie ošetřen na místě. O den dříve převezli záchranáři do nemocnice zhruba třicetiletou ženu, kterou útočník napadl ve Hostavicích. Také utrpěla poranění hlavy, byla podle záchranářů ale mimo ohrožení života.

(čtk)

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here