Co vše vykonal prezident naší země?

Petr Pavel v týdnu oslavil 100 dní od nástupu do úřadu a říká, že se mu všechny krátkodobé cíle podařilo splnit. Sice nevím, jaké to jsou, protože žádné nikdy nejmenoval, ale budiž.

Za největší úspěch pak prý považuje nasměrování ČR na příštích 5 let.

Bohužel nedisponuji IQ 107, takže opět nevím, co tím chtěl básník (pardon – rozvědčík) říci, nicméně pokud má na mysli uzavření smlouvy, která připravuje podmínky pro dlouhodobý pobyt amerických vojsk na našem území, či Rakušanovu zradu, kdy zcela bez mandátu odsouhlasil povinné kvóty na migranty s možností se vykoupit za 20 000 eur na hlavu, tak to je směr, který se mi pranic nelíbí.

A nyní k tomu, co vykonal prezident naší země ve skutečnosti:

1) Hned prvním svým vážným rozhodnutím podrazil naše seniory a dokázal, že lhal, když tvrdil, že bude prezidentem všech a nikoliv pouze vládním kašpárkem. A aby toho nebylo málo, tak hned schizofrenicky prohlásil, že ač to podepsal, tak podá proti této novele ústavní žalobu.

2) V projevu 8. 5. neopomněl pochválit za osvobození naší země ukrajinské jednotky, ale ani slovem se nezmínil o českých legionářích v Anglii a v SSSR a českém odboji u nás doma. Což považuji za naprosto ostudné.

3) V projevu v Terezíně se dopustil zcela skandálního výroku o »zločinech našich předků«, za nějž se doposud neomluvil. Tenhle hanebný výrok považuji za jednu z nejčernějších skvrn na celém polistopadovém vývoji naší země.

4) Při běhu s dětmi dostal křeč, ale hrdinně dokončil. A naše média z toho udělala zprávu dne.

A to je tak asi vše.

Co se týče jeho dalších plánů, prý chce udělat vše pro to, aby se změnila nálada ve společnosti. Tak mám pro něj jednu radu – úplně by stačilo, kdyby abdikoval. Jsem si jist, že nálada ve společnosti by se okamžitě dramaticky zlepšila. Pokud tedy chce dostát svých slov, tak stačí jediný podpis. Rád mu osobně tu abdikaci sepíšu.

Hned a zdarma.

Jindřich Rajchl, předseda PRO

Související články

3 KOMENTÁŘŮ

  1. Ukrajinský nacismus a dodávky zbraní na Ukrajinu mají v ČR ochotné slouhy a podporovatele – Pavel, Černochová, Fiala, Rychetského Pětikoalice, Babišovo ANO.
    Voják tělem i duší, jak sám sebe stále charakterizuje, válečný štváč Pavel měl zůstat na vojně a jít příkladem v první řadě do první linie zákopů na Východě na Ukrajině a ne se drát do funkce prezidenta, na kterou nemá. Pavel nikdy nebude českým státníkem, ale jen válečným štváčem a opovrhovaným lampasákem, který slouží cizím protičeským zájmům.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy