Lvíčata proti největším favoritům. Tak to vidí bookmakeři

Evropský šampionát hráčů do 21 let startuje už 21. června v Gruzii a Rumunsku. Šestnáct týmů zabojuje o titul, který obhajuje z roku 2021 Německo. Chybět nebude ani reprezentační výběr Česka, který naposledy nepostoupil ze skupiny.

Hlavními favority na celkové prvenství jsou podle bookmakerů sázkové kanceláře Fortuna fotbalové velmoci a soupeři českého týmu v základní skupině Anglie a Německo ve shodném kurzu 5,5, za nimi následuje Francie, Španělsko, Itálie a Portugalsko. Evropská špička je tak na ME po rozšíření počtu účastníků kompletní. Kurz na případné vítězství Čechů činí 45:1, naposledy se radovala ze zlatých medailí generace Petra Čecha v roce 2002.

Vsadit si ale můžete i na případné stříbro české jednadvacítky. Pokud by vám to vyšlo, za každou korunu inkasujete 17 Kč. Na bronz se dá sázet u Fortuny v kurzu 6,5:1. Většími outsidery jsou dle názorů bookmakerů už jen Ukrajina, Norsko, Izrael a domácí Gruzie. Vězte, že na zlatý triumf posledních dvou jmenovaných zemích lze sázet v kurzu 100:1. Těžko říci, zda to někdo riskne, každopádně další vrchol fotbalové sezony je tady…

(pk)

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy