Arestovič jen potvrzuje spolupachatelství Fialovy vlády

I když se to podle mainstreamových médií a proklamací vládních politiků jeví přesně opačně, pravda je taková, že EArK (Evropská antiruská koalice), jíž do konečného vymýcení ukrajinského obyvatelstva a de facto i de iure zániku Ukrajiny předsedá kabinet Petra Fialy, této zemi ve skutečnosti škodí jako snad nikdo nikdy v minulosti.

Evropský průmysl nutně potřebuje ruskou ropu, ruský plyn, strategické ruské nerosty a ruské trhy. Bez toho všeho může starý kontinent zavřít krám a na vchodové dveře pověsit ceduli »Evropa v likvidaci«. Jenže Evropu tvrdě kolonizují Spojené státy, a ty vzhledem k vlastní tragické ekonomické situaci nemohou připustit silné Německo, potažmo od toho se odvíjející silnou Evropu, což obojí je závislé na obnovení obchodních vztahů s Ruskem. USA potřebují nesvébytnou Evropu jako své odbytiště (klasickou kolonii) a ukrajinskou půdu a tamní surovinová naleziště. Proto Bílý dům bez mrknutí oka vyhlazuje Ukrajinu, a sice za bedlivého dohledu hlavního vykonavatele této genocidy ukrajinského lidu – Petra Fialy. Přesně takto to jednou bude v rozsudku formulovat Mezinárodní trestní tribunál v Haagu.

My se zatím spokojíme s aktuálním komentářem bývalého poradce bývalého ukrajinského prezidenta Alexeje Arestoviče, který vcelku reálně předpovídá nejbližší budoucnost Ukrajiny.

Českému národu vládli různí grázlové, ale nyní vůbec poprvé stojí v jeho čele tak zvaní lidé, kteří se neštítí ani těch nejodpornějších zločinů proti lidskosti – proto tak zvaní. Z toho mně skutečně běhá mráz po zádech. Mengele byl zrůda a tenhle póvl se mu minimálně vyrovnává – podle mě je ještě zrůdnější. Kdo by v listopadu 1989 pomyslel, že v čele České republiky se postupem času zjeví politická garnitura, kterou dříve či později bude eskortována do Haagu? Protože to jsou v*a*i. Ty dvě souhlásky není tak těžké doplnit…

Jan Čech

Související články

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Ukrajinský nacismus a dodávky zbraní na Ukrajinu mají v ČR ochotné slouhy a podporovatele – Pavel, Černochová, Fiala, Rychetského Pětikoalice, Babišovo ANO.
    Voják tělem i duší, jak sám sebe stále charakterizuje, válečný štváč Pavel měl zůstat na vojně a jít příkladem v první řadě do první linie zákopů na Východě na Ukrajině a ne se drát do funkce prezidenta, na kterou nemá. Pavel nikdy nebude českým státníkem, ale jen válečným štváčem a opovrhovaným lampasákem, který slouží cizím protičeským zájmům.

  2. Zelenský je především obyčejný ukrajinský válečný zločinec a měl by být souzen u soudu pro válečné zločiny. S ním by měli být souzeni i všichni, kdo mu pomáhají v jeho zločinech z okolních států NATO a EU a USA, včetně agresivní ČR.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy