Až se spravedlnost probudí

Inaugurace znovuzvoleného ruského prezidenta Putina se nezúčastnil žádný český diplomat. Mainstream o tom referuje s a pod palcovými titulky, jako že teď jsme těm, jak novináři s oblibou píší, »RuSSákům«, dali na frak.

Pravda, velvyslance Česká republika v Rusku nemá (končící velvyslanec Pivoňka zůstává ve funkci formálně do konce tohoto měsíce, avšak v Moskvě nepobývá již od konce roku 2022), ale to na velikášském chování nicotného státečku, dnes v činné službě coby lídr soudobého procesu brutální NACIFIKACE Evropy, nic nemění.

»Nemyslím si, že naše současné vztahy mezi Českem a Ruskem odpovídají tomu, aby náš současný charges d’affairs, což je pan Ondřejka, se takové ceremonie za Česko účastnil,« sdělil médiím ministr zahraničí Lipavský.

Ještě mnohem dál zašel europoslanec Tomáš Zdechovský: »Vladimir Putin nebyl demokraticky zvolený prezident a svým jednáním se stal masovým vrahem. Proto nevidím jediný důvod, abychom mu u toho svítili,« uvedl. »Česká diplomacie by měla být přítomna pouze u mezinárodního trestního soudu v Haagu, až tam jednou Vladimir Putin skončí,« dodal.

Taky chci něco dodat. Jedna věc je, zpochybnit ruské prezidentské volby takto »per huba« a potom to i přesvědčivě dokázat či nazvat Putina masovým vrahem ve vyjádření pro novináře (taktéž jen »per huba«) a druhá věc, podstatně obtížnější, dokázat to u soudu. Předložit nevyvratitelné důkazy. Kdo ví, zda by Zdechovský šel k soudu svědčit proti Putinovi…, přesněji řečeno, ty důkazy by mě zajímaly, jaké by tam coby svědek takřka korunní předložil. Myslím, že by si pan europoslanec zalapal po dechu, jako nikdy před tím v životě. A propo, fakt mě zajímá, z jakých důkazů tenhle óbr antiRus čerpá. Kromě siláckých bla, bla, bla zatím nic nepředložil.

Vsadím snad i cokoli, že dřív a pouze skončí u soudu izraelský premiér Netanjahu za letitou finanční podporu Hamásu, resp. za tichý souhlas s říjnovým vojenským útokem Hamásu na Izrael, a samozřejmě ukrajinský prezident Zelenský za přímý podíl na vraždění civilního ukrajinského obyvatelstva, až vyjde najevo, kdo všechny ty masakry v Buči skutečně organizoval. Pak se nám ta konkretizace masových vrahů sakra promění.

A svezou se s nimi všichni jejich dnešní podporovatelé, včetně těch, co dneska sídlí v Praze. Ekluje se mně říct českých. Spravedlnost na skutečné viníky vždycky zaklekla a zase zaklekne. Jistě, ne na Rothschildy a jejich kumpány, i když i Rothschildů je do času nikoli na věky (věřte, jednou i na ně dojde), ale na tuhle pouliční směsku jo. Za Protektorátu si největší zrádci českého národa také mysleli, že jsou nedotknutelní… a spravedlnost se jich nakonec dotkla nemilosrdně.

No a že by Putin měl neklidné spaní z nepřítomnosti českého diplomata na jeho inauguraci? Vladimir Vladimirovič bude spinkat jak Budulínek. To neklidné spaní ale vřele doporučuji jiným. Aby byli připraveni, až se spravedlnost probudí…

Robert Fish

Související články

2 KOMENTÁŘŮ

 1. 🆕Ve čtvrtek 9. května v Českých Budějovicích od 17 hodin proběhne mírový průvod.🇨🇿 Místo konání Lannova třída.

  Pořádají ho opoziční, vlastenecké a levicové strany.

  📌Podle jednoho z organizátorů Richarda Štěpána akce bude doprovázet živá hudba, dobové uniformy, dobré jídlo a nealkoholické pití zdarma. S proslovem se průvodu zúčastní Josef Skála a lékařka Kateřina Jirousová.

  Akce je věnovaná památce osvoboditelů, současné potřebě míru a připomenutí přepisovaných dějin.

  📣 Sdílejte pozvánku na Vašich sítích, webech a kanálech!

  Sledujte @neCT24  | 42TČen

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy