Cenami energií bojujeme proti Rusku. Tak určitě…

Tak nám už i Jozef Síkela uznal, že tady máme nejdražší elektřinu v Evropě. A to přesto, že jsme jejím největším evropským exportérem. Což je samozřejmě naprosto postavené na hlavu. Asi jako kdyby byla ropa nejdražší v Saudské Arábii.

Já k tomu dodám, že tento nelichotivý primát nám patří i v ceně plynu. Aktuálně máme v Praze sedmkrát (!!!) dražší plyn než v Budapešti, ač podle ČT Orbán koupil plyn dráž než my. Což potvrzuje moji teorii, že redakce naší veřejnoprávní televize je paralelní svět, kde je možné absolutně všechno.

Považuji za pozoruhodné, že tyto »úspěchy« naší vlády Petr Fiala opomněl ve svém předvčerejším projevu zmínit. Asi mu to holt nějak vypadlo.

Podle Jozefa Síkely za tuto situaci nese vinu Bohemia Energy. Podle mě za to nese vinu Jozef Síkela. A celá ta lumpenbanda v naší vládě řízená korporacemi, za jejichž zájmu se neštítí naprosto ničeho, včetně devastace naší ekonomiky a pošlapání důstojnosti života nízkopříjmových skupin.

Jindřich Rajchl, předseda strany PRO

PS.: Včera se na Seznamu objevil článek, že přední energetické společnosti vykáží letos rekordní zisk 4,4 bilionu. Shell, BP, Exxon a další nás holí do čista a místní svazáci budou zarytě tvrdit, že za to může Putin a že vysokými cenami energií bojujeme proti Rusku. Tak určitě.

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy