Home Názory Chápeš, člověče?

Chápeš, člověče?

Korespondenční volba – další uměle vyrobené a přesně cílené téma na odvedení pozornosti. Namísto diskuse o smyslu voleb jako takových a jakýchkoli tu máme debatu nad totálním nesmyslem. Zdravý selský rozum velí jasně, že volit by měli pouze ti oprávnění občané, kteří mají na území České republiky trvalý pobyt. Tečka. Pro mě je ovšem ta otázka někde jinde – volit vůbec či nevolit?

Mnoho let tvrdím stále jedno a totéž – za dané konstelace politických hvězd NEVOLIT. Já vám tady samozřejmě žádný konkrétní důkaz nepředložím, neboť ho nemám, ale existují desítky, stovky indicií, které regulérnost jakýchkoli voleb zcela vylučují. Když se nad tím sami zamyslíte a dosud jste se nenechali opíchat mediální propagandou, váš názor musí být totožný s tím mým.

Podle toho, co vím, co jsem na vlastní kůži zažil a jak vnímám politickou realitu, udivil by mě opak, čili udivila by mě regulérnost voleb. Přece si sám sobě nebudu nalhávat, že v současné době, kdy je celý politický systém postaven na podvodu vůči státu a jeho občanům, zrovna volby by měly stát vně tohoto podvodu.

Dělo se tomu tak vždy, že cokoli světové zednářstvo označovalo za svobodné a demokratické, byl bez výjimky grandiózní podvod. Je to tak např. se svobodou slova, stejně jako se svobodnými, demokratickými volbami.

Nicméně sám zpitomělý dav přesně po tomhle v listopadu 1989 na náměstích volal – po svobodě slova a po svobodných a demokratických volbách. Zednářům nic nevyčítám, dav si o to sám řekl, dav to také dostal. Hůře o to více, že onen listopadový dav, dnes už i jeho potomci, tomu věří stále – věří tomu, že něco takového vůbec existuje (samozřejmě že ne a nikdy ani neexistovalo) – stejně jako svobodné a demokratické volby. Ty mají pokaždé vítěze daného předem (takového, jenž je právě v tu dobu potřeba) – snad si nemyslíte, že by lóžoví bratři riskovali, že se k propůjčené moci dostane někdo, kdo se jim nehodí.

Jinými slovy řečeno – celé to obrátím. Proč se volby konají? Aby ONI, skrze občanům šikovně vnucenou tezi o jejich svobodném a demokratickém proběhu (vždy nezapomenou dodat – na rozdíl od komunistů), legalizovali svá svinstva prostřednictvím těch, které si v oněch rádoby demokratických volbách nechají od dementního obyvatelstva posvětit. Úmyslně neříkám ZVOLIT, poněvadž volební výsledky, než jsou prohlášeny za oficiální, vždy procházejí přísnou korekturou.

Na závěr to zkusím popsat ještě trochu jinak, aby to bylo více pochopitelné: občan je voličem jen jako, byv přesvědčen, že doopravdy a taktéž je přesvědčen, že jeho hlas má váhu, jak mu lóžoví bratři tlučou do jeho tupé hlavy – tudíž že on, občan, rozhoduje o složení parlamentu, vlády, prezidentovi atd., atd. Omyl. Ho*no jsi občane, klidně i to korespondenční. Na tom už nesejde. A volby jsou pro tebe, občane, něco jako auto na operativní leasing. Máš pocit, že řídíš super bourák, ale ono není tvoje. Jen se v něm vezeš… prostě máš dobrej pocit. Ve volbách se taky jen vezeš, ale tvoje rozhodně nejdou… Chápeš, člověče?

Jan Čech

4 KOMENTÁŘE

  1. Čech má pravdu. Vše je zmanipulované. Proto vy redaktoři iportal24 a většina vás zde diskutujících prosím nechoďte volit. Opravdu to nemá cenu. Zvlášť, když ještě ke všemu by vás ta ruská št*tka označila h*vnem. To přeci nemáte zapotřebí.

  2. Lipavského ministerstvo zahraničí spočítá Čechy v zahraničí a Pekarová k nim přilepí volební lístky se zaškrtnutou Rychetského Pětikoalicí. Pak se to pošle přes Rakušanovu Ukrajinskou poštu v ČR.

    Ukrajinská pošta v ČR čeká na svou chvíli a příležitost falšovat korespondenční hlasování v ČR.

    Proto Rakušan v ČR zřídil Ukrajinskou poštu, aby bylo možno falšovat korespondenční hlasování.
    Už to do sebe začíná všechno logicky zapadat. Fiala a Rychetského Pětikoalice a Pavel to mají dobře vymyšleno jak budou falšovat korespondenční hlasování.

  3. Svoboda skončila v Československu listopadovým pučem 1989. Poté nastala vláda lži a nenávisti, která trvá dodnes.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here