Chceš tank? Vem si tank…

Představte si tank. To se ještě dá. I to, jak se z něho střílí. Údajně tak měli činit Rusové při ostřelování nemocnice v Trosťanci, Sumské oblasti na severovýchodě Ukrajiny, poblíž hranice s Ruskou federací.

Informaci přinesl běloruský server Nexta TV, z něhož cituje Seznam Zprávy a dodává: »Jak později zjistilo ukrajinské státní zastupitelství, tank se přímo podílel na akci, při které se Rusové údajně dopustili válečného zločinu. Vyšetřovatelé se domnívají, že ostřeloval nemocnici v Trosťanci v Sumské oblasti na severu Ukrajiny.«

Jedno souvětí a jedna věta jednoduchá, a už tolik protimluvů. Nejdříve tedy ukrajinské státní zastupitelství zjistí PŘÍMOU účast onoho tanku (T-80), aby se vzápětí o tomtéž vyšetřovatelé jen DOMNÍVALI.

(Zdroj: Twitter Nexta TV, https://twitter.com/nexta_tv/status/1685674714813911040)

Také formulace, že Rusové se ÚDAJNĚ dopustili válečného zločinu, patří k dnešní pošahané době stejně, jako duševní koma k Olze Richterové za její výrok vskutku oduševnělého obsahu – parafrázuji: »Kdo nerespektuje LGBT, podporuje Rusko.«

Když celá tahle pátrací mašinérie skončila, státní zastupitelství předalo tank ukrajinské armádě. A tady dějová stopa končí, resp. už se nedozvídáme, JAK se tohle monstrum dostalo k našemu Ukrajinci, který si ho coby válečnou trofej přes rok (!) schovával pod plachtovým přístřeškem doma na dvorku?

Tohle prostě rozum nepobírá, nicméně na druhou stranu – ono se vlastně není čemu divit. Dnes a denně čteme, kolik miliardové pomoci se v zemi jednovaječných bratrů a sester Vlády ČR vypařilo do neznáma, kde všude po světě jsou zbraně a munice, dodané Západem kyjevskému režimu atd., atd.

V této souvislosti mi přijde fakt úsměvné, když Zelenský už má vyčíslenou finanční hodnotu poválečné obnovy Ukrajiny. Bude chtít po Evropě 600 až 800 miliard dolarů, takže v reálu se dostaneme na částku hodně nad jeden bilión.

Moji drazí, šetřete do pořádného prasete, poněvadž s klasickou velikostí spořícího prasátka absolutně nevystačíte. Nebo kšeftujte s tanky, to vynáší. Na Ukrajině se k nim pro vlastní potřebu dostanete hravě. Jestli tihle Zelenského frajeři za někoho opravdu bojují, pak výhradně sami za sebe, na sebe, do vlastních kapes. Je to obyčejná zlodějská, zkorumpovaná, zločinecká sebranka bez špetky charakteru.

Robert Fish

Související články

3 KOMENTÁŘŮ

  1. Samozřejmě že EU musí financovat poválečnou obnovu Ukrajiny. A také Jugoslávie, Iráku, Afghánistánu, Libye, Sýrie… Vždyť právě země EU, spolu s USA, nesou vinu za tyto války.

  2. ⚡️🇺🇦🇵🇱Vztahy mezi Ukrajinou a Polskem se zhoršují navíc i kvůli konfliktu o vývoz obilí, uvedl bývalý polský ministr zemědělství Jan Krzysztof Ardanowski.

    🗣„Právě na polském venkově našlo obrovské množství ukrajinských občanů, většinou žen s dětmi, pomoc, pomocnou ruku, péči a střechu nad hlavou. A nyní se polští zemědělci skutečně začínají ptát, zda má vůbec smysl pomáhat Ukrajině, která od nás zřejmě očekává, že obětujeme vlastní zemědělství,“ řekl Ardanowski v rozhovoru pro polský portál Fronda.

    Vyzval Kyjev, aby přijal postoj Varšavy, která zakazuje vývoz ukrajinského obilí do své země, a zachovala tak vlastní zemědělství, které nemůže konkurovat nízkým cenám ukrajinských produktů.

    📌Polsko a další čtyři evropští sousedé Ukrajiny naléhavě žádají EU, aby po 15. září prodloužila současný zákaz dovozu čtyř druhů ukrajinského obilí.

    Sledujte @neCT24 | 42TCen

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy