Home Názory Čistou BUDOUCNOST bez soudního tribunálu vylučuji

Čistou BUDOUCNOST bez soudního tribunálu vylučuji

Ne nadarmo a nikoli samoúčelně jsem v několika předešlých komentářích srovnával dnešní přístup tzv. kolektivního Západu k Ukrajině s Mnichovskou dohodou ze září 1938 (stejně jako tehdy nás zradil dnes Západ Ukrajinu). Co se nyní velmi zřetelně klube na povrch, dává tomuto srovnání za pravdu. Avšak s tím rozdílem, že Ukrajina dopadne mnohem tragičtěji než tehdejší Československo, resp. že poválečné změny budou de facto znamenat zánik Ukrajiny jako takové.

Zatímco Československo se po druhé světové válce vrátilo v podstatě do své původní, předmnichovské podoby. Protože bylo osvobozeno Rudou armádou, Sovětským svazem. Kdežto Ukrajina bude nyní tak zvaně osvobozena tak zvaným kolektivním Západem v čele s USA, což je onen kardinální rozdíl, pro budoucnost ukrajinského obyvatelstva bez přehánění a nadsázky smrtelný.

Za zveřejnění těchto závažných informací skrze vyjádření Olega Soskina, poradce bývalého ukrajinského prezidenta Leonida Kučmy, vděčíme serveru aeronet.news, jenž supluje úlohu veřejnoprávního média, toliko České televize, která by takto důležitá sdělení měla vysílat v prvé řadě. Součku, budíček…

»Pamatujete, jak freneticky a i podle pozorovatelů značně předčasně se vloni 4. července konala ve švýcarském Luganu konference o rekonstrukci a obnově Ukrajiny, na které si země kolektivního Západu doslova a do písmene rozparcelovaly jednotlivá území Ukrajiny, která budou obnovovat, přičemž na Českou republiku připadla k obnově dnes již ruská Luhanská lidová republika? Všichni tehdy kroutili hlavou, co je to za šaškárnu a maškarádu, když válka teprve začala, ale západní země si již parcelují území Ukrajiny, kde budou mít exkluzivní právo obnovy. Proč vlastně ta konference vznikla? Ve skutečnosti ta konference je odpovědí na celou válku na Ukrajině, tedy na válku z pohledu motivací zemí EU a USA. Ekonomiky obou unií totiž potřebují nový Marshallův plán na záchranu svých vlastních ekonomik! To je ten důvod, proč byla do Lugana svolána ta konference,« komentuje aeronet.news.

Jednoduše řečeno – ze strany kolektivního Západu a Spojených států se jedná o zločin, hravě srovnatelný se zločiny nacistické ideologie. Stejně jako tehdy »české« protektorátní vlády, i ta dnešní se na nich výrazně podílí. Ta dnešní Fialova ještě intenzivněji než Beranova, Eliášova, Krejčího a Bienertova protektorátní dohromady. I kdyby z žádného jiného důvodu, tak z důvodu toho, že tehdy jsme na rozdíl ode dneška byli okupováni Třetí říší. Dnes se vinou Fialy a spol. takříkajíc okupujeme sami a nepřítele (Rusko) si vymýšlíme, resp. ONI nám ho vymýšlí.

Chce-li mít Česká republika smysluplnou a čistou buducnost, její restart se neobejde bez soudního tribunálu, jenž vynese spravedlivé rozsudky nad všemi, kteří se na těchto zločinech nejen proti vlastnímu národu, ale proti Evropě jako takové podíleli.

Jan Čech

1 KOMENTÁŘ

  1. Zatímco prezident Beneš fašistický puč rázně potlačil vojskem, prezident Janukovyč ustupoval, ustupoval, ustupoval…

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here