Home Názory Co ty na to, lotosový květe?

Co ty na to, lotosový květe?

Pavel Votruba

Kdyby blbost opravdu kvetla, jak se lidově říká, kam by se na ministerstvo obrany hrabala Flóra Olomouc, každoroční to mezinárodní svátek květin v hanácké metropoli.

»Rusko chtělo být druhou nejsilnější armádou na světě, teď je druhou nejsilnější armádou na Ukrajině,« moudře pravil u Moravce (OVM) v neděli 9. října 2022 nejrozkvetlejší armádní lotos – dle všude možně posbírané lidové tvořivosti druhá nejhloupější politička v ČR (primát dosud sveřepě drží MP-A, JČ jí je však těsně v patách – prostě o prsa). Jak to náš lotosový květ s tankem v kabelce myslel s tou nejsilnější armádou, je nabíledni – jako že tou nejsilnější je samozřejmě ta ukrajinská. Nejinak se v nedávné minulosti vyjadřoval i jiný lotůsek, náčelník generálního štábu Řehka. O fous víc než rok s rokem se sešel a…

Ministryně obrany (vlevo) s náčelníkem generálního štábu

»Rusko je namísto toho mocensky a ekonomicky konsolidováno tak, že za rok 2023 jeho růst HDP překoná všechny země západní Evropy, s výjimkou Irska. Takže, jaký výsledek máme? Sankce na Rusko nefungují, ekonomiky západních zemí jsou v minimálním růstu HDP, anebo dokonce v záporném, jako třeba Česká republika, Ukrajině se nepodařilo obsadit Krym, ani prolomit ruskou frontu, americký dolar čelí procesu demise jako světové rezervní měny a v Izraeli vypukla válka.« (aeronet.news, 30. 11. 2023)

Ba co více – ona Janina NEJSILNĚJŠÍ armáda světa aktuálně disponuje nulovým válečným plánem (lehoučce nadsazeno i nulovými lidskými zdroji, i de facto nulovou technikou a municí), což v rozhovoru pro ukrajinskou televizi otevřeně přiznal David Arachamia, předseda poslaneckého klubu Zelenského strany Sluha národa.

Jiný ukrajinský potentát, Oleksij Arestovič, bývalý poradce vedoucího Kanceláře prezidenta Andrije Jermaka a rovněž herec, dokonce v naprosto reálných kontextech a odůvodněních očekává v Kyjevě doslova každou chvíli vojenský převrat. Celé je to pochopitelně složitější, nicméně jednu jistotu lze konstatovat bez obav ze šíření dezinformace: že totiž Zelenský prohrál, tudíž dohrál, že ho všichni (kromě Fialy, Lipavského, Rakušana, Černochové, Pekarové, Vystrčila, Haška a několika dalších vylitých tupců z Prahy) mají plné zuby, že vojensky už není na Ukrajině o co bojovat, neboť Rusko tou táhlou válkou, často na první pohled s nepochopitelnou (o to více promyšlenou) strategií, jednak totálně vyždímalo celou Evropu a jednak dalo Evropě jasně najevo, kdo tu je pánem, resp. bez koho se Evropa neobejde, chce-li fungovat. Ohledně fanatické podpory již padlo Slovensko, padlo Polsko a je jen otázkou času, kdy padne Česko.

Teď už jen čekám, kdy se ti pražští vylízaní tupci navlečou do neprůstřelných vest a se zbraní v ruce vyrazí hrdě a hrdinně bránit svého přítele Zelenského. Chtějí-li si zachovat aspoň zbytek lidské tváře, měli by tak učinit neprodleně, v řádu několika málo hodin.

Pavel Votruba

1 KOMENTÁŘ

  1. Jana Černochová má kamarádku – Dana Drábová, předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost ČR, která propaguje tričko na svém Twitteru X a prodává je prostřednictvím svého Twitteru X stejným hovadům jako je ona sama. Na tričku Dany Drábové je napsáno : Chcimíři všech zemí vyližte si prdel, píšu to nezkráceně a bez úprav.
    Kdo se chce pobavit, Twitter X Dany Drábové stojí za to, k poblití. Drábová na svém Twitteru lže jako když tiskne, dezinformační účet.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here