Crocus City Hall? Jestli SVR najde českou stopu, začnou se dít věci

O brutálním teroru, který se odehrál v krasnogorském nákupním centru Crocus City Hall poblíž Moskvy, jsme vás již informovali (zde). K vraždám se sice oficiálně přihlásil Islámský stát, ovšem Moskva je celkem logicky vzato jiného názoru.

Jak uvádí aeronet.news, podle informací od ruských novinářů Kreml disponuje informacemi od rozvědky SVR, že za útokem stojí Ukrajina a západní sponzoři.

Zástupce předsedy Bezpečnostní rady Ruské federace a bývalý prezident Dmitrij Medveděv už prohlásil, že teroristé a představitelé státu, kteří teroristy vyzbrojili, vytrénovali či financovali, musí být rovněž zničeni. Medveděv na Telegramu doslova uvedl toto: 

»Rodinám obětí teroristického útoku vyjadřuji upřímnou soustrast a všem blízkým obětím ze srdce přeji hodně síly. Teroristé rozumí pouze odvetnému teroru. Žádné soudy a vyšetřování nepomohou, pokud se proti síle nepostaví síla a proti totálním popravám teroristů a represím vůči jejich rodinám se nepostaví smrt. Zkušenosti ze světa. Je-li zjištěno, že jde o teroristy kyjevského režimu, nelze s nimi a jejich ideovými inspirátory naložit jinak. Všichni musí být nalezeni a jako teroristé nemilosrdně zničeni. Včetně představitelů státu, který se takového zvěrstva dopustil. Smrt za smrt.«

Medveděv dal jasně najevo, že Kreml půjde i po vůdcích států, kteří za tímto stáli a opravdu se modleme, aby stopy nevedly nějakou podivnou shodou náhod nejen do Kyjeva, ale třeba i k někomu do Prahy. Protože jestli se v té dodávce na ukrajinských značkách najde něco z Česka, třeba i jenom papírové kapesníčky, tak Rusové půjdou i po české stopě.

Že Ukrajinci zabíjejí civilisty v ruském Belgorodu českými raketomety, to už je pod tíhou objevených a následně zveřejněných důkazů nezpochybnitelné. Stejně jako fakt, že za tuto podporu terorismu jednoho krásného dne postaví Rusko Fialovu vlády a všechny její komplice před mezinárodní soud. Ale to je ještě pořád v uvozovkách »legrace« oproti tomu, co nastane, kdy se prokáže česká stopa v Crocus City Hall. Medveděv se, myslím, vyjádřil dostatečně jasně.

Protože z osobního vyprávění bývalých zpravodajců vím, jak SVR umí být důsledná, a protože zase podle toho, co vím o řádění pražského vládnoucího establishmentu, na tu českou stopu si vsadím a škudlit určitě nebudu.

Nechtěl bych teď být SPOLU v jejich v kůži. Rusko sice je navzdory všem svinstvům stran kolektivního Západu hodně pevným a trvanlivým držákem, nicméně každý pohár trpělivosti dříve či později, avšak vždy, přeteče. Docela bych u toho chtěl být…

Jan Čech

Související články

3 KOMENTÁŘŮ

  1. To je stejně zvláštní, že se ten „Islámský stát“ vždycky angažuje po boku odpůrců amerického režimu. 😛

  2. Slovensko se nemusí stydět za svého předsedu vlády Fica, ale my se stydíme za Fialu a Rychetského Pětikoalici a Pavla, kteří se stavějí cynicky k tragédii v Moskvě.

  3. ❗️🇨🇿🤬Sobotní krásné ráno! Proč by pan prezident Pavel věnoval čas teroristickému útoku, který zmařil více jak stovku životů, a vůbec to nějak komentoval? Radši se vypravil běhat do Stromovky a pak se fotil se svými oblíbenými Ukrajinci.

    Video z dnešní akce mladých lidí z iniciativy Impakt, kterou podpořil prezident Petr Pavel.

    To jsou ty vyšší hodnoty…

    Sledujte @neCT24  | 42TČen (*ttps://42tcen.com/)

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy