Crocus City Hall? O zapojení ukrajinských tajných služeb nemůže být pochyb!

Českou dezinformační scénou rezonuje teroristický útok na Crocus City Hall v Krasnogorsku. Vzhledem k hysterii, která vypukla v našich médiích několik desítek minut po spáchání teroristického útoku, a vyjádření amerických politických špiček i lokajskému přitakávání české protektorátní vlády je zcela zjevné, že o zapojení ukrajinských tajných služeb do tohoto odporného zločinu nemůže být pochyb.

Není ani tak podstatné, kdo tento teroristický čin fyzicky spáchal, ale dost důležité je to, na čí pokyn, respektive kdo byl zadavatelem a kdo celou operaci financoval. Samotní aktéři de facto ani nemusí vědět, v čím zájmu tento odporný zločin provedli. Ani v případě, že pěšáci, kdy se jedná o občany tádžické národnosti, jsou spojováni s Islámským státem. Všichni přece víme, kdo financoval ISIS a kdo za jejich aktéry stojí. Zárodky Islámského státu vznikly v Iráku, resp. v irácké části nazývané Kurdistán, která je, jak víme, plně pod kontrolou USA. I z toho důvodu nemůže nikdo pochybovat o tom, kdo stál za vznikem této teroristické organizace.

Její odporný útok v Krasnogorsku byl nepochybně financován ze strany západních zpravodajských služeb a fakticky řízen z území nefunkčního státu jménem Ukrajina. Ostatně, pachatelé na Ukrajinu směřovali a je zjevné, že tam měli již předem připravené útočiště.

To, že Česká republika na pokyn Spojených států prostřednictvím kreatur typu Vladimíra Votápka, sekce CIA, BIS, začala obviňovat z této akce ruské tajné služby, svědčí o tom, že pokud do toho nebyli zapojeni, zcela evidentně dostali pokyn ke spuštění dezinformační kampaně, aby tak před širokou veřejností zamaskovali evidentní spojení s ukrajinskými tajnými službami.

Není náhodou, že do půl hodiny po spáchání teroristického útoku americká média začala vydávat zprávy typu, že Ukrajina s tou hrůzou nemá rozhodně nic společného. Všichni dobře známe ono přísloví »potrefená husa nejvíce kejhá«. Dnes již víme, že ruští vyšetřovatelé disponují informacemi o tom, že teroristé byli financováni ze strany ukrajinských kruhů.

Závěrem lze říci, že Rusku byly tímto zločinem uvolněny ruce a tamní ozbrojené síly, tajné služby a ostatní silové resorty si sundají rukavice. Válka na Ukrajině tak bude vedena způsobem a brutalitou, kterou známe z postupu izraelských obranných sil v pásmu Gazy.

Luděk Růžička, publicista a právník

Související články

3 KOMENTÁŘŮ

  1. Teď před volbami se Fiala a Rychetského Pětikoalice a Pavel neodváží otevřeně říct že souhlasí se zvěrstvy spáchanými proti Rusům v Moskvě v Crocus City Hall. Jejich souhlas ale dali Fiala a Rychetského Pětikoalice a Pavel najevo svým mlčením a absencí soustrasti a odsouzením zvěrstva po jeho spáchání. Pavel doteď neztratil jediné slovo piety a účasti s oběťmi zvěrstva. To je ta Pavlova pravda a láska kterou se prsil ve své volební kampani.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy