Drazí generálové a… já

Bez výhrad souhlasím s prezidentem republiky, generálem Petrem Pavlem a náčelníkem Generálního štábu AČR, generálem Karlem Řehkou, totiž že je nutno fofrem otevřít debatu o znovuzavedení obdoby dřívější základní vojenské služby. Jsem PRO všemi deseti, notabene cílí-li tento krok k podpoře dávno neexistující ukrajinské armády. Z horlivých internetových debat doslova sálá nadšení většiny českých mužů a českých žen v bojeschopném věku, jak oni/ony by s tím RuSSkem zatočili/y.

Vážený pane prezidente,

vážený pane náčelníku GŠ AČR,

drazí generálové,

já vás naléhavě prosím, dejte jim tu příležitost. Nejste ve vztahu ke svým lóžovým bratřím v pozici, kdybyste si mohli dovolit tímto nezměrným nadšením opovrhovat. Neotálejte, času není nazbyt. Rus jede jak namydlenej… Coby termín prvních odvodů se mi jeví prostředek léta 2024 a po měsíčním výcviku by již mohli odcestovat na frontu, do prvních linií – za odměnu. Dle jejich internetových zanícených válečných protiruských projevů také důvodně předpokládám přímou úměrnost s fyzickou kondicí a odbornými znalostmi zbraní a techniky. Co na jazyku, to ve svalech…, že ano?

Chci být pyšný na tyto mé spoluobčany, kteří vzletná slova přetaví v konkrétní, hrdinské činy. Je třeba všechno to žvanění nekompromisně vyhnat do zákopů. Teprve tam na vlastní kůži, krátce před odchodem do věčných lovišť, poznáte, jak je Rus ve všech ohledech zastaralý, zaostalý a jak ho UK armáda drtí.

U Jany vyfasujete trička s potisky »fuck you Putin«, Markét vás vyzbrojí svetry, Jenda pohádkou o tom, jak cupoval ruského velvyslance, Vítek vakem, abyste se měli kam uložit a Ondra drony. A ode mě dostanete pozdrav na cestu – Наслаждайтесь и не возвращайтесь (Užijte si to a už se nevracejte).

Pavel Votruba

Související články

4 KOMENTÁŘŮ

 1. 🤡Na amerických sociálních sítích blokují příspěvky se záběry zničeného ruskou armádou tanku Abrams na Ukrajině.

  Za důvod se označuje, že to je kvůli „poškození image a obchodní pověsti společnosti“.

  Jelikož zničení vychvalovaného Abramse ovlivňuje nejen image amerického vojensko-průmyslového komplexu, ale i hodnotu jeho akcií, byli šéfové amerických sociálních sítí ohledně takových příspěvků náležitě poučeni.

  Sledujte @neCT24  | 42TČen

 2. Kdepak, Fialův režim se neodváží dát lidem zbraně, protože oni už by věděli, proti komu je pozvednout.
  Ale divím se, že všichni ti váleční štváči se už dávno nepřihlásili dobrovolně do války.

 3. ▶️🇺🇸Situace v Brooklynu: „Je jen jedno řešení – komunistická revoluce!“

  Američtí komunisté v New Yorku oznámili vytvoření strany a na počest toho se s rudými vlajkami vydali na pochod Brooklynem.

  Sledujte @neČT24

 4. Super článek pana Votruby.
  Zvlášť bych na ukrajinskou frontu do zákopů před ruské tanky a děla poslal staré diskutéry, myslím staré věkem, kteří horují pro Fialu a Rychetského Pětikoalici a Pavla. Byly by to dvě mouchy jednou ranou – položili by svůj antikomunistický marný život za svobodu a demokracii Ukrajiny a odbřemenili by Fialův státní rozpočet jako pobírači dávek. To je myslím rozumný nápad a místní staří diskusní antikomunisti a podporovatelé Ukrajiny budou určitě se mnou souhlasit, jsou přece rozpočtově zodpovědní.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy