Huš, to jsem se lekl…

Tohle na mě dneska ráno vykouklo z obrazovky počítače. Málem jsem se vyvrtnul… To už není samo sebou, to je krutá diagnóza epidemického charakteru. Holky, místo aby doma vařily svíčkovou, dělají ze sebe blbky a jedou v tričkách a mikčách. Chtěl jsem napsat v TRAPNÝCH, ale tohle snad kromě té neléčitelné diagnózy nemá pojmenování.

»Každý je k něčemu. Nebo může být. Snad nové tričko zase něco pro Ukrajinu vydělá. Radiační situace na Ukrajině zůstává normální,« prozrazuje o sobě na sociální síti X Dana Drábová.

Já vím, říká se, že v každém člověku je skryto něco, k čemu má předpoklad, vlohy – to jest, že je k něčemu. A že záleží jen na tom, zda to v sobě včas objeví a dál rozvine. Obávám se však, že tahle čtvrtinová dáma se silně přecenila – ona je tou výjimkou, že není a nemůže být k čemu, tzn. že je pouze k ničemu.

Nyní něco málo z eshopu…, abyste byli IN:

Unisex Tričko Dana bojuje v trávě

Běžná cena: 1968,00 Kč

Včetně daní. Poštovné se vypočítá na pokladně.

Tričko s motivem Dany Drábové chystající se k útoku na nic netušící jednotku ruských tanků. Motiv vznikl jako odpověď na hloupý tweet ruského trolla. Autor grafiky: Dodo Dobrík.

Taky ještě eshop:

Svým nákupem finančně podpoříte fungování sbírky na nakup vybavení pro Ukrajinskou armádu.

Nákup a dodání materiálu na Ukrajinu probíhá pod dozorem Ministerstva obrany ČR.

Více zde.

Hlavně se moc nezdržujte a šup, šup, ať už máte trikot doma. Necelé dva tisíce, žádná mince, hlavně když bude hodně mrtvých Rusů… Dana překonala všechny ty »fuck you Putin« a »F-35« a i toho »Lva«, dojímajícího se na mužné hrudi Černochové nad municí pro Ukrajinu. Tohle je i víc než Markétiny svetry. Tohle je zatím NEJVÍC.

Pavel Votruba

PS: Tak dlouho jsem ve svých textech prcku provokoval s těmi málo centimetry vzrůstu, až to vzala vážně a z mé ironie si udělala byznys pro Ukrajinu. Zrovna tohle jsem fááákt nechtěl… Ale zrak mně prcka vytřela, to jako že jó. (Schválně nepíšu »prcek« ale »prcka«, aby mě ani ona ani nikdo jiný nemohl vinit z toho, že ji/jeho považuju za chlapa…

Ještě něco, málem bych zapomněl – jestli to tričko, jak se uvádí na eshopu, vzniklo v reakci na jakýsi hloupý tweet ruského trolla, tak, byť onen tweet neznám, hloupější než Danin dres být rozhodně nemůže. To se vylučuje.

Související články

2 KOMENTÁŘŮ

  1. Proč ta Drábová podporuje nelegitimní a nedemokratický režim? Jakým právem se vměšuje do záležitostí Ukrajiny? Čím jí imponují náckové? Co jí udělali ukrajinští muži, že si přeje jejich smrt?

  2. Jana Černochová má kamarádku – Dana Drábová, předsedkyně Státního úřadu pro jadernou bezpečnost ČR, která propaguje tričko na svém Twitteru X a prodává je prostřednictvím svého Twitteru X stejným hovadům jako je ona sama. Na tričku Dany Drábové je napsáno : Chcimíři všech zemí vyližte si prdel, píšu to nezkráceně a bez úprav, již o tom psal i iPortaL24.
    Kdo se chce pobavit, Twitter X Dany Drábové stojí za to, k poblití. Drábová na svém Twitteru lže jako když tiskne, dezinformační účet.
    Takovýto eklhaft máme ve státní správě – Drábová a Černochová.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy