Influenceři, bloggeři a youtuberové do důchodu v 70 (+3 měsíce)

Zhruba dnešní pětadvacátníci odejdou do důchodu právě v tomhle věku. Konec konců – za těch nějakých pětačtyřicet let tu už stejně žádné jiné profese nebudou, takže ta sedmdesátka je pro penzi akorát – vzhledem k náročnosti těchto demokratických profesí, jež jsou pro lidstvo stejně důležité, jako těhotenský test pro JČ.

Jak uvádí web podnikatel.cz, mladá generace může na základě vládního návrhu zapomenout na důstojný důchod. Podle představ vládní pětikoalice budou pracovat až do 70 let plus tři měsíce navíc. Vyplývá to z propočtů České demografické společnosti (ČDS), která vychází z návrhu Jurečkova ministerstva práce a sociálních věcí.

Třeba se za tu dobu, za těch 45 roků, podaří Ukrajinu dosponzorovat a dovyzbrojovat k vítězství nad Ruskem, vyhubit posledního Palestince a Jana přivede na svět nadzvukovým řezem zdravou ef pětatřicítku, takže všecko se zalije sluncem a dnešní »dělníci« internetu budou smět v klidu spočinout kdesi v prd*li, poněvadž své poslání splní do tečky.

Ještě dříve se ale dočkáme novodobých olympijských her, resp. o pořádný kusanec novodobějších než těch současných novodobých. Dovolil jsme si bez svolení autora (Mirek Přibil, Facebook) zkopírovat tuto par excellence grafiku, pod níž se podepisuji cele – jménem i příjmením včetně r.č.:

Pavel Votruba

PS: Ten bod 4 určitě vyzmizíkovat. Vymyká se dnešnímu výkladu demokracie. Proč? To vám nejlépe vysvětlí naša jedna, dvě, tři, čtyři Danuša.

Související články

1 KOMENTÁŘ

  1. Až se to obrátí, všechno zase napravíme. Ale bude to fuška.

    (Akorát životy těm miliónům zavražděných v imperialistických válkách, ty už samozřejmě niko nevrátí.)😥

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy