Home Názory Jak chutná moc USA v ČR

Jak chutná moc USA v ČR

Kam se ten svět žene? Kde jsou skutečné hodnoty jako humanismus a opravdová lidská důstojnost? Místo nich jsou tu ty, které nám agresivně vnucuje Západ. Sleduji parlamentní informační systém, abych měl přehled, co se v našem parlamentu vůbec děje, co se mění a kdo dává jaké pozměňovací návrhy. Přiznám se, že to, co poslední dobou vidím, nemá se zájmy českých občanů vůbec, ale vůbec nic společného.

Návrhy: 160. Strategie zvládání uprchlické vlny; 161. Představení vládní strategie zvládání ukrajinské krize; 162. Usnesení Izrael; 163. Tragická událost na Filozofické fakultě Univerzity Karlovy; 164. Odpovědi členů vlády na písemné interpelace; 165. Ústní interpelace. Až na ty interpelace, na které pravidelně žádní ministři žádné vlády nikdy nechodí, nakonec vše skončí jen nějakým sáhodlouhým vysvětlovacím stanoviskem.

A pak je tu ta nešťastná záhadami opředená tragédie na Karlově univerzitě. Mimochodem, nepamatuji si, že by se v minulosti, myslím za minulého režimu, střílelo na školách. Tím nepřivolávám nazpátek tuto dobu, ani to už nejde, ale jen poukazuji na sofistikovanou špinavost a zločinné vytváření negativního obrazu tohoto období, kdy vyrůstali moji rodiče a prarodiče. Ale zpět k současnosti. Nechci tady sčítat všechny zločiny této vlády a také tohoto systému, ale když si přečtu monitoring, denní zprávy, kouknu na čtyřiadvacítku a večer přijde tento pravidelný přehled, tak se mi udělá nevolno a úzko.

Ministryně obrany, kterou ani nebudu jmenovat, protože za to nestojí, před časem běhala zběsile po Václavském náměstí zabalená jako puberťačka v izraelské vlajce, bez sebemenšího studu, že reprezentuje český stát. Běhala mezi svými, takže nepotřebovala ani po zuby ozbrojenou ochranku. Její podřízený, náčelník generálního štábu naší armády nám oznamuje, že kdo si přeje mír, ten má jen iluze!? Co to je za člověka? Kde mu probůh co slíbili za tohle štvaní? Ministr vnitra České republiky má zase tu drzost, že vyráží na kampaň, kterou jen odvádí pozornost a konfrontuje občany. A ještě to nazve Bez cenzury? On, který je hlavní loutkou v procesu legalizované perzekuce lidí, kdy pokud někdo neříká to, co se má, tak zkoumají, jak by ho jako odstrašující příklad nejlépe odsoudili.

Rabují stát takovým tempem, že z něj brzy skoro nic nezbyde a lidi budou častěji páchat sebevraždy. Vlaky nejen v okolí Prahy stojí tak často, že už to nikoho nepřekvapuje. Neví, jak by nás ještě zákonným způsobem okradli. Chtějí euro místo koruny. Koruny, která pro nás znamená národní suverenitu. Copak to občané a většina rozumných nevidí a neví?

Neměli by se tito koaliční panáci věnovat raději třeba zakládání nových ryze českých podniků pro české lidi a zrušit tak pracovní agentury a úřady práce? Neměli by raději projednávat, jak zvýšit spotřebitelskou ekonomiku? Krize není ekonomická. Krize je především politická, morální a hlavně MOCENSKÁ!

A jestliže se doteď experti z USA účastnili řízení našeho státu jen jako velmi vlivní »poradci«, tak zvolením falešné karty na Pražský hrad se rovnou stali těmi, kdo jsou fakticky u moci a řídí náš stát jako svůj. Prostě jako bychom byli Florida nebo Kalifornie či Arkansas. Nechci, aby tomu tak bylo, a naději vidím. Ale o tom zas někdy jindy. Pro začátek tento systém a tuhle vládu viním z toho, že páchá zradu na národu česko-slovenském. Těmto mocným však chutná moc a jen tak se jí nevzdají. Mají vše, co mít můžou, ale nebudou to mít na věky. Chce to od nás odhodlání a odvahu vydobýt si vlastní důstojnost zpět.

Roman Blaško

8 KOMENTÁŘE

 1. Za minulého režimu se na školách střílelo. „Zlotřilí“ funkcionáři byli postříleni „hrdinnými“ účastníky třetího odboje.

 2. Ukázalo se, že generál Karel Řehka má uvědomělé podřízené lampasáky a občanské zaměstnance, kteří mu všechno hned za tepla donesou a napráskají, že armádní sportovci chtějí mír. Šéf vojenské Dukly plukovník Benc se se svými sportovci taky nes*ere a briskně vyplní co válečným štváčům Černochové a Řehkovi na očích vidí a zakročil proti sportovcům.
  Nemusíme se bát, čeští lampasáci vědí kde je jejich nepřítel – jsou to mírové symboly v kalendáři českých vojenských sportovců z Dukly Praha.

  Podle mluvčí generálního štábu Magdaleny Dvořákové vzbudil kalendář mezi vojáky pohoršení. »Generála Řehku upozornili na kalendář jeho podřízení, že je v rozporu s principy armády. Podle náčelníka generálního štábu není vhodné používat symboliku skupin, které nejen odmítají válku, ale jsou i proti vojákům a jejich poslání chránit ostatní,« řekla Novinkám a Právu. Dodala, že mezi sportovci Dukly je řada vojáků z povolání a ti by se s podobnými symboly neměli ztotožňovat.

  »Když jsem ale viděl reakce lidí z armády, tak jsem pochopil, že jsem udělal botu. Přestali jsme proto ty kalendáře dál distribuovat. Zbytek, co jsme měli, tak jsme spálili, aby se to nedostalo dál,« řekl šéf Dukly plukovník Pavel Benc.

  Takže Benc je stejná zelená guma jako Řehka a Černochová a mluvčí Dvořáková.
  Guma je ovšem i Fiala a Rychetského Pětikoalice a Pavel, to je vrchní Guma.

  • Kdepak mírové symboly. Kdyby si vytetovali hákové kříže, jako někteří spojenečtí banderovci, tak by to papalášům nejspíš nevadilo.

   • Teď Černochová patrně zavleče české armádní sportovce s namalovanými CND zase do Libavé k potetovaným Ukrajincům s hákovými tetováními na převýchovu jako tam zavlekla sportovce Davida Svobodu.

    poznámka – znak CND Campaign for Nuclear Disarmament používali v Západní Evropě Hippies, kteří protestovali proti válce.

   • ps: Vsadil bych se, že armádní sportovci a sportovkyně s namalovaým CND a holky s kytkami ve vlasech „pochopí“ svůj „omyl“ a posypou si hlavy a vysvětlí nám, že to mysleli jinak a budou se kát, jako to tenkrát udělal David Svoboda, který ze sebe nakonec udělal hlupáka a klečel před Černochovou.

 3. Je povznášející slyšet všechny ty ruské rohožky, jak prskají a zuří, že vývoj v ČR nejde podle jejich představ. Hned vím, že přes všechny problémy se ubíráme správným směrem.
  Přesto i já viním Blaška a další bolševické nohsledy, že páchají zradu na českém národu ve prospěch východní stepní pseudomocnosti. Blaško je znám tím, že pro noty, jak podvracet naší republiku, si jezdí přímo do Rusy okupovaných území Ukrajiny. Proto viním i naši vládu, že proti podobným kolaborantům, kteří tu šíří otevřenou ruskou propagandu, nezakročí.

  • Je zvláštní, že v prý demokracii je jiný názor hned ruská rohožka. Hlavně že dle Vás je to správný směr – podle notiček z USA 🙂
   Jen mimochodem – je-li Rusko stepní pseudovelmoc, proč Vám tak pije krev? Se bojíte stepní pseudovelmoci? 🙂

  • Brázda, jediný kdo tady zuří bezmocným vztekem a nenávistí jsi ty Brázda.
   Se svým voláním po perzekuci tobě nežádoucích názorů jsi se Brázda degradoval na úroveň toho nejhoršího ksindlu, který bude v brzké době smeten, zapiš si to Brázda za uši.
   Pan Blaško má ve všem pravdu, tvoje nenávist Brázda na tom nic nezmění.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here