Home Názory Jak postbanderovci »trefují« do vlastních řad…

Jak postbanderovci »trefují« do vlastních řad…

Киев признал подлинность списка из 65 украинских военнопленных, которых планировалось обменять 24 января, когда в Белгородской области был сбит ВСУ самолет Ил-76. Об этом сообщил Координационный штаб по вопросам военнопленных при ГУР Минобороны Украины.

(Kyjev uznal pravost seznamu 65 ukrajinských válečných zajatců, kteří byli plánováni k výměně 24. ledna, kdy bylo ukrajinskými ozbrojenými silami v oblasti Belgorod sestřeleno letadlo Il-76. Informovalo o tom koordinační velitelství pro otázky válečných zajatců hlavního zpravodajského ředitelství ministerstva obrany Ukrajiny.) Podrobně zde.

»Koordinační velitelství potvrzuje, že 65 ukrajinských obránců z tohoto seznamu se skutečně mělo 24. ledna 2024 vrátit na Ukrajinu v rámci plánované výměny,« uvedlo ministerstvo obrany UK v prohlášení na Facebooku, z něhož citovala agentura TASS.

Jistě máte v živé paměti, co se před pár dny kolem této události dělo v oficiálních médiích. Aeronet.news napsal: »Další nepřekročitelná červená linie Kremlu byla překročena. Ukrajinská armáda ve středu poprvé za celou dobu války použila proti Ruské federaci americký PVO systém Patriot a nad územím Ruské federace, asi 90 km od hranic s Ukrajinou, sestřelila ruský velkokapacitní transportní letoun IL-76. … Ukrajinská strana přitom byla dopředu informována o výměně a věděla, že zajatci budou do Belgorodu přivezeni v letadlech. … Když se ale začaly objevovat informace, že letoun vezl k výměně 65 ukrajinských zajatců, tak okamžitě média v Kyjevě začala přepisovat titulky a články na serverech s novou verzí, že nad Ruskem došlo k sestřelu letadla IL-76, které vezlo ruské rakety S-300 do ruských PVO systémů. Jenže, mezitím ruští záchranáři začali na polích nedaleko Belgorodu sbírat těla zahynulých ukrajinských vojáků.«

Aeronet.news dokonce zveřejnil jmenný seznam oněch zajatců… S napětím jsem očekával, zda ho v hlavní zpravodajské relaci převezmu Kavčí hory, ale nedočkal jsem se…

Kolikátá v řadě je to takto vyhraněná lež od počátku speciální vojenské operace (SVO)? To už nikdy nikdo nespočítá, neboť de facto všechno, co mainstream ohledně SVO zveřejňuje, je LEŽ. Ukrajinskými postbanderovskými hordami iniciovanými masakry civilistů počínaje a třeba zrovna tímhle vlastním gólem (sestřelením zajatců) konče.

Pravdou ovšem je, že my se můžeme upsat takříkajíc k smrti, stejně to s nikým nepohne. Bohužel. Nerad rozsévám pesimismus, ale v dnešní době je podle mého soudu marné cokoli. Dokud obyvatelstvo nepadne na držku, nevzbudí se. Po dobrém to nejde, navíc nikde není záruka toho, že po zlém to půjde… Kdo ví, třeba to už nepůjde vůbec, nikdy…

Letový manifest se jmény ukrajinských zajatců uvolněný ruským ministerstvem obrany pro ruská média

zdroj: aeronet.news

Jan Čech

2 KOMENTÁŘE

  1. V dobách socialismu jsem si kladl otázku, proč vlastně tolik západních občanů věří lžím, které tam o nás šíří ta jejich „svobodná“ média. O 35 let později si tu otázku kladu pořád, jenom se to už rozšířilo i k nám.

  2. 🇺🇦⚔️🇷🇺Tanky Abrams se očekávají v oblasti Avdějevky. Zdá se, že ukrajinská armáda je na tom opravdu špatně, když rozhodli se je tam poslat.
    KONEČNĚ ZJISTÍME, JAK HOŘÍ STARÝ ABRAMS 😎
    @hlasiserusanda🙋🏻‍♀️

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here