Je jaká je…

Někdy tak a jindy taková. Vždycky hádam, jak se zachová… My se ale zachovejme rozumně a přestaňme brněnskou primátorku Markétu Vaňkovou šikanovat. Nějaká fotka s neprokázaným bílým práškem (prý že kokainem), notabene kterou si Vaňková nejdříve vůbec nepamatovala (že klasická, nechutná fotomontáž), a kdyby se v nedělní pozdní večerní hodině nerozvzpomenul její náměstek a stranický kolega (ODS) Robert Kerndl, že jako by ta fotka pravá být mohla…, ani takto nakonec přiznaná fotka nemůže být důvodem k primátorčině a náměstkově rezignaci. Že ale ten ping pong sehráli bravurně… Mršky jedny hbitý!

»Včera (v neděli) jsem se vyjádřila tak, že ta fotografie je fotomontáž, protože jsme si ani já, ani kolega nebyli schopni vzpomenout na situaci, která by mohla být na ní zaznamenána,« řekla pro TV Nova Vaňková. »Byla jsem stoprocentně přesvědčená, že k takové situaci dojít nemohlo. Nicméně ve večerních hodinách mi kolega volal a řekl mi, že je možné, že před dvěma či třemi lety mohla podobná fotografie vzniknout,« dodala. »Předpokládám, že jasnou korekci s vysvětlením jsem provedla právě ve zmiňovaném rozhovoru. Jednoduše – v době, kdy jsem vám odpovídala, jsem byla stoprocentně přesvědčena, že fotografie je fotomontáž,« napsala VaňkováNáměstek Kerndl vysvětluje své náhlé rozvzpomenutí se na někdejší události noční zprávou, k níž však žádné podrobnosti neuvedl. »Když jsme spolu včera (v neděli) mluvili, byl jsem naprosto přesvědčen, že jde o fotomontáž, ale pozdě večer jsem obdržel zprávu, na základě které jsem si vzpomněl na situaci, kterou ve svém vyjádření dnes (v pondělí) popsala Markéta Vaňková. Došlo k tomu před dvěma nebo třemi lety a bylo to v pozdních nočních hodinách. Proto mě vůbec nenapadlo, že foto na sociálních sítích muže mít nějakou souvislost s tímto ojedinělým náhodným setkáním,« reagoval Kerndl. (Zdroj: novinky.cz.)

Jsou jací jsou… Oba. Jestli pořád na něčem ulítávají, není vůbec důležité. Ani to, že ze svých voličů dělají totální idioty, že se jim bezostyšně šklebí do obličejů. Ani malé dítě, je-li přistiženo při něčem nekalém, nezvolí takto ubohou obranu. Já téhle vaňkovsko-kerndlovské defenzivě říkám lidské dno. Až sem totiž lze spadnout.

Nicméně jak jsem již předeslal v úvodu – nechme paní primátorku na pokoji, nešikanujme ji, nevyzývejme ji k rezignaci. Z mezinárodního pohledu by to totiž mohlo způsobit skandál. Zelenský je na kokainu čtyřiadvacet hodin denně. Všichni to vědí, všichni mu to dokonce přejí. I britská MI6… Hrdinovi. Ono se to nezdá, ale také paní primátorka to má těžké. Vyznejte se dneska ve všech těch dávkách, co Fialův lidumilný kabinet nabízí… To je dávka na tohle, na támhleto, na toto či ono. Tak se prostě spletla v dávce, no. A už s tím dejte pokoj… Koho dneska trápí fetující politik, když s tím nejznámějším narkomanem z nich se takříkajíc rodinně kamarádí Vláda České republiky a dokonce si ještě půjčuje na dárky pro něho. Držte se, paní Vaňková! A kdyby jó hořelo, ohánějte se Volodymyrem – on je zárukou i vaší svobody.

Marie Krejčíková

Související články

1 KOMENTÁŘ

  1. Fiala a Rychetského Pětikoalice s Pavlem, tento ksindl, který v rozbitém Československu vládne si dělá co chce. Kdyby toto svinstvo, co páchá pravicový ksindl udělal někdo jiný, tak se pravicový ksindl pos*ere a s Milionem chvilek spustí ve zfašizovaných médiích štvavé kampaně.
    Ve zfašizovaném rozbitém Československu se máme ještě na co těšit od vládnoucího pravicového ksindlu.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy