Home Názory Jeden ve dvou…

Jeden ve dvou…

Pavel Votruba

Samozřejmě vím, že obvykle se říká »dva v jednom«, ale pro naše srovnání je »jeden ve dvou« výstižnější. »Dva vlastizrádci v jednom«, jak záhy pochopíte, není úplně košér, jako »jeden vlastizrádce ve dvou«. Ve dvou jiných provedeních, ve dvou odlišných exemplářích…

Snad vás nematu příliš, tudíž pojďme k vysvětlení. Vlastizrada jako taková je lehce prokazatelná u obou – Pavla i Fialy. Nicméně každý ji páchá jinak. Zatímco profesor předem deklaruje jasné vítězství ukrajinských zbraní, resp. zbraní, dodaných odevšad možně na Ukrajinu – hlavně že namířených proti ruským vojákům, tak rozvědčík naskočil do rychlíku, který se i přes Českou republiku mihne v momentě, kdy se do Bílého domu letos v listopadu vrátí Donald, což je dosti pravděpodobné.

Jinak řečeno – profesor je pověřen jinou rolí, kterou při svém moci chtíči plní dokonale, ovšem taktéž stoprocentní je při výkonu vlastizrádných skutků náš hradní PePa, byť ony skutky mají jiný obsah. Ve finále však oba dozrávají na doživotí. Čili abych ještě dovysvětlil onen titulek – vlastizrádný čin jednoho a téhož paragrafu trestního zákonu (JEDEN) ve dvou různých provedeních (ve DVOU) = profesorově a rozvědčíkově = JEDEN ve DVOU – viz titulek.

Že na sebe oba asi velmi brzy začnou žárlit, to zejména až Fiala pochopí, že táhne ke dnu, je nabíledni. Oni dva sice jsou kojeni ze stejného zednářského prsu, ale každý z nich pije jiné globalistické mléko, což zákonitě může přinést a určitě i přinese onu žárlivou rivalitu.

Nechci si hrát na proroka, a už vůbec ne na prognostika, to byste mě pak mohli srovnávat s těmi z toho ústavu, a to bych nedal…, ale vzpomeňte si na mě, že přijde doba (tipuji jaro 2025), kdy si Pavel bude třást rukou s ruským prezidentem… Jeho loutkovodiči totiž přesně vědí, že PePa je dokonalým ztělesněním lidového rčení – kam vítr, tam plášť.

Jen si poslechněte, co ze sebe Vyškovák vypouštěl po rozhlasových vlnách do éteru v rozhovoru s Janem Pokorným pro Český rozhlas… a hned vám dojde, že moje definice onoho rozdílu mezi Pavlem a Fialou jest trefná, a proto také zamířila do naší Trefy do černého…

Pavel Votruba

1 KOMENTÁŘ

  1. Válečnému štváči Pavlovi se zbortí jeho ukrajinský domeček z karet. Docela se těším na politické veletoče, které bude předvádět Fiala a Rychetského Pětikoalice a Pavel.

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here