Jste to opravdu vy, pane Davide Matásku, herče Národního divadla?

Herce a herečky, zvláště ty současné, vesměs nemám rád. Vím, že jim je to jedno, že o moji přízeň nestojí, ale říct to můžu, ne? Nechovám respekt k jejich umu, natož morálce.

Hlubokou úctu jsem choval jen ke dvěma – paní Janě Hlaváčové a panu Luďku Munzarovi. Nezaprodali se ani Antichartou, a v nové době se odmítli podílet na dehonestaci repertoáru a důstojnosti Národního divadla a celkovém úpadku hereckého mistrovství, jež obojí – klasický repertoár (proto Národní) a mistrovství členů činohry, bylo Zlaté kapličce vždy vlastní. A profesní kvality paní Hlaváčové a pana Munzara lze jen a pouze velebit.

Pro jistotu se zeptám ještě jednou – Jste opravdu vy, pane Davide Matásku, herče Národního divadla, autorem této grafické reakce na atentát v Handlové? Rád bych uvěřil tomu, že se na váš facebookový profil vloupali ruští hackeři, ale v tomto případě by mě víra má neuzdravila, anžto nevěřím. Opravdu jsem se pro jistotu zeptal hned dvakrát, poněvadž lapám po dechu.

Tomuhle se říká, naskočit na stupačku řeporyjského fekálního vozu. Vaše »Pic ho!« se propadlo do stejných sra*ček, jako když »to« předpohřbilo slečnu Slováčkovou.

Jestli však nejste autorem a kdosi z Kremlu se k vám vloupal, aby vás cíleně poškodil, bez okolků požádejte admina o bdělejší ochranu. Poškozuje to totiž váš osobní profil čtyřikrát ženatého charakterního herce.

Dušan Sedlák

Související články

2 KOMENTÁŘŮ

  1. To je zvláštní, že během komunistické “totality” působilo mnoho pracovníků v oblasti kultury a umění (někteří z nich byli dokonce umělci), o kterých se vědělo, že nejsou příliš nadšeni tehdejším společenským zřízením.
    Naopak za současné “svobody a demokracie” jsou tam všichni konformní a prorežimní.

  2. David Matásek si nějak musí zasloužit role v režimních filmech a seriálech, asi už se to bez toho neobejde a musí ze sebe dělat hovado jako ho ze sebe dělá např. Vetchý. Dnes už snad ani jiní herci a herečky nejsou. Každý z nich musí hodit ten svůj kus bláta a hnoje na obranu té jejich svobody a demokracie.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy