Home Názory Když mládím a krásou handicapovaná otevře papulu…

Když mládím a krásou handicapovaná otevře papulu…

…záhy zjišťujeme, že handicapy nejsou dva, ale tři. Tím třetím, kterým se ovšem nechlubí (těmi dvěma prvními se přece chlubila v prezidentské kampani – vzpomínáte, ne?), je ukázková, učebnicová, vzorová blbost, tupost, hloupost – jistě i vy byste šmahem našli výrazy mnohem, mnohem pejorativnější, anžto výstižnější.

Náhodná jmenovkyně autora Zpěvů pátečních, Povídek malostranských atd. se vyprskla na sociálce X, »chcajíc« (jako že chtíc: koncovka -íc pro přítomný přechodníkový ženský rod je v pořádku) podpořit jinou rozpuklou fešandu za ef pětatřicítky. Napsala: »Světový mír chtějí i účastnice soutěže krásy. Zodpovědní politici pro bezpečnost občanů nemohou pouze mír chtít, ale musí pro něj i něco udělat. To je důvod, proč vítám dnešní podpis smlouvy o nákupu stíhaček F-35. Je to další krok na cestě k plnění spojeneckých závazků a zajištění naší vlastní bezpečnosti.«

Víte, co mě v mém životě začíná mrzet čím dál víc? Že jsem po gymplu nešel na práva, byť jsem o tom tehdy hodně přemýšlel (já vůl) a pak se nespecializoval na těch právech na právo ústavní. Dnes bych tu neseděl nad touhle glosičkou, ale dával bych do kupy novelizaci trestního zákoníku, snaže se ho obohatit paragrafem, jenž by BLBOST definoval jako společensky zvláště nebezpečný, ohavný a odsouzeníhodný trestný čin výhradně s nepodmíněnými tresty odnětí svobody.

Vlhký letní déšť plodí houby, bystrá spermie děti a demokracie se svobodou a lidskými právy výstavní blbce. Jednoho z nich, toho nepochybně lepšího, takříkajíc z vyšších pater blbo žebříčku, jsem vám právě představil.

Spisovatel Jiří Žáček napsal: »Doba kráčí vpřed a svět se předhání. Už i blbci mají vyšší vzdělání.« A někteří z nich tomu vzdělávání dokonce i šéfovali a dokonce na vysokoškolské úrovni – dodávám já. Jen někdo takový totiž může chrstnout do veřejného prostoru, že cesta k míru vede přes fanatické zbrojení, notabene na hranici zruinování již tak zuboženého státního rozpočtu.

Nuže, **nuše, já tuše, že došlo u tebe k poruše… Neléčitelné, dodávám suše v předtuše.

Martin Kalous

PS: Kdyby tyhle dvě kačeny, tyhle dvě válečné mírotvorkyně, tvořily pár, přál bych jim to z celého srdce.

2 KOMENTÁŘE

 1. Danuše Nerudová sama o sobě tvrdí: „Jsem žena, navíc mladá, k tomu i pohledná. To je největší handicap, který mám.“

  😤 Danuše Nerudová na Twitteru připomíná výročí smrti pražské rodačky Madeleine Albrightové (původně Marie Jana Korbelová neboli KRVAVÁ MADLA), první ženy, která sloužila jako ministryně zahraničí USA a jako stálá představitelka USA při OSN.

  🫤 Nerudová píše, že jí chybí její úsměv, laskavost a moudrost. Jenže uživatelé si pamatují, jaká krvežíznivá byla a vzpomínají její slova o asi 500.000 zabitých dětech Iráku, smrt kterých podle Albrightové „za to stála“.
  Také byla Albrightová obviněná z nenávisti k Srbům, podněcování etnické nenávisti a neúcty k obětem války.

  🔥„Doufám, že si ji peklo nechá aspoň na tisíc let za její zločiny proti lidskosti!“ píše jeden z uživatelů. 👏To opravdu máme, co slavit! Výročí smrti té pravé hrdinky!

  Sledujte @neCT24

PŘIDEJ KOMENTÁŘ

Please enter your comment!
Please enter your name here