Když se jezdí na »klamstvo«…

Asociuji tím jízdu na zelenou v dopravním provozu. V tom politickém se dneska jezdí výhradně právě na to »klamstvo«, chcete-li lež (bude řeč o Slovensku, proto »hovorim pekne po slovensky«).

Kdo tu rozdmýchává vášně, zasévá nenávist a šíří bludy, je viditelné na první dobrou. Už jsem o tom psal několikrát – rozhodně to nejsou lidé, kteří nežijí s ohnutým hřbetem, vygumovanou hlavou a snad už vrozenou nenávistí.

Úplně mě znehybnil titulek na medium.seznam.cz: Atentátníci mění dějiny: Fico, Mussolini a Ceausescu – spojeni kletbou moci a nenávistí. Úvod komentáře zní takto: »Problém lidí jako Fico je to, že se spoléhají, že ostatní se budou chovat lépe než oni. Urážejí, vyhrožují, provokují, manipulují a lžou. Vůbec je nenapadá, že by mohla přijít odveta a neuvědomují si, že jimi manipulovaná populace je může smést.«

Pominu-li četbu mezi řádky, kterou ovládám velmi dobře – tzn. že Fico schytal v Handlové, co si zasloužil (je vůbec zajímavé sledovat, jak se k atentátu český mainstream staví – na oko nechce budit dojem krvelačných hyen, nicméně jeho vynalézavost, jak si do slovenského premiéra kopnout, je bez hranic) – z toho »spojeni kletbou moci a nenávisti« jímá hrůza. Postavit Fica do jedné řady s Mussolinim, to už musíte mít v hlavě směsku z výhradně shnilých hroznů. A co tihle frajeři vědí o Ceausescovi? Zase jen to oficiální… Ale o těch dvou, k nimž filiálka Seznamu zařadila Roberta Fica, hovořit nechci – třeba jindy, dnes ne.

Co chci, je požádat autora komentáře, pana Jaroslava Krale, aby zveřejnil konkrétní důkazy (nikoli smyšlené konstrukce, jimiž onen citovaný text přetéká), které potvrdí jím vystřelené náboje, obviňující předsedu Vlády SR z šíření NENÁVISTI. Ano, vystřelené náboje… Úplně stejné, které Roberta Fica dostaly na hranici života a smrti.

Robert Fish

Související články

1 KOMENTÁŘ

  1. Oni si nedají ti “liberální demokrati” pokoj ani po pokusu o vraždu a dál eskalují nenávist. Lhaní a násilí asi mají v genech, o čemž svědčí i jejich podpora fašistické diktatury.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy