Komu vadí v Bílině Vandas?

Kandidát do Evropského parlamentu za ALIANCI ZA NEZÁVISLOST ČR – proti přijetí eura! Tomáš Vandas je aktivní i v komunální politice. Při posledních volbách v roce 2022 byl zvolen do zastupitelstva města Bílina na kandidátce hnutí ČISTÁ A BEZPEČNÁ BÍLINA.

Přestože starostka města Zuzana Schwarz Bařtipánová (ANO 2011) před volbami nevěřila ve Vandasovo zvolení a psala na sociálních sítích, že jako »cizinec« nemá šanci, zisk ČISTÉ A BEZPEČNÉ BÍLINY sedm procent byl jasnou odpovědí voličů na dlouhodobě neřešené problémy města.

Staronová koalice Bíliny ve složení ANO 2011, ODS a Moje Bílina (TOP 09 + nezávislí) se v poslední době spíše zaměřuje na »boj s Vandasem«, který na jednáních zastupitelstva opakovaně upozorňuje na problémy města, a například donutil dlouhodobým tlakem radnici k sundání ukrajinské vlajky z budovy radnice.

Bílinská koalice jako akt pomsty odvolala Tomáše Vandase, ale i další členy jeho opozičního hnutí, z komisí města. Mimochodem, v těch samých komisích má podle našeho zjištění hnutí ANO nebo ODS tři i více členů.

Je evidentní, že Tomáš Vandas v Bílině vadí současné koalici. Mimochodem, hnutí ANO je už u moci v tomto městě skoro deset let. Oslovili jsme i Tomáše Vandase, který potvrdil, že vedení města v čele s paní starostkou a místostarostou Matuškou myslí hlavně na svoje koryta, než aby řešilo kriminalitu, drogy a nepřizpůsobivé občany, a že on i jeho kolegové se již připravují na volby v roce 2026, aby v Bílině mohlo dojít k výměně neschopného vedení.

Vladimíra Vítová, předsedkyně Aliance národních sil

Související články

2 KOMENTÁŘŮ

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy