Konečně to někdo řekl na plná ústa!

Respektovaná německá televizní stanice Deutsche Welle zveřejnila dokument, z nějž plyne, že celá elektromobilita je obřím politickým podvodem. Současně je v něm uvedeno varování, že až se za 20 let probudíme, tak bude situace ještě mnohem horší.

Já k tomu dodávám, že podvod není pouze elektromobilita, nýbrž i celý Green Deal a perverzní systém emisních povolenek, na němž tato fantasmagorická koncepce stojí.

Tvůrcům Green Dealu a propagátorům elektromobility ani na vteřinu nešlo o klima, o životní prostředí a o naši planetu. Šlo jim jen o vlastní peníze.

A dnešní aktivistická mládež v čele se svatou Grétou ve svém naivním nadšení pouze slouží coby užiteční idioti právě těm korporacím, proti kterým údajně bojují.

My v PRO jsme jednoznačně PRO ochranu přírody a naší planety. Ale PRO ochranu racionální, jdoucí ruku v ruce s ekonomikou a přirozeným technologickým vývojem.

Odmítáme Green Deal, odmítáme překotný a nepromyšlený odklon od automobilů se spalovacími motory, odmítáme předčasné uzavření uhelných elektráren, za něž nemáme adekvátní náhradu, a zcela kategoricky odmítáme systém emisních povolenek. To je totiž čisté zlo, jehož jediným účelem je přesun peněz z kapes obyčejných lidí do kapes největších investičních fondů světa.

Chraňme přírodu, ale s rozumem a nikoliv za cenu devastace našeho průmyslu, našeho automobilismu a všeobecného ožebračení obyčejných lidí.

Jindřich Rajchl, předseda PRO

Související články

3 KOMENTÁŘŮ

  1. Pokud jde o energetiku, Francie ji má již desítky let nízkoemisní. Touto cestou šla i ČSSR a nebýt privatizačního puče, mohli jsme už léta vyrábět velkou většinu elektřiny a hodně tepla v jaderných elektrárnách. Kapitalismus však přinesl bezuzdý konzum na úkor budoucnosti.

  2. Při pohledu, jak do elektromobility šlape USA (Tesla, Rivian) a především Čína (BYD, Nio, MG – ta prodává elektromobily už i u nás), může pouze totální hlupák brojit proti rozvoji elektromobility v Evropě. Je to právě naopak. Pokud evropské automobilky v rozvoji elektromobility zaspí, může to mít pro evropský automobilový průmysl zničující důsledky. A to už relativně brzy.

    • Kdyby Fiala a Rychetského Pětikoalice a Pavel začali tvrdit, že je nutno žvýkat trávu a žrát ho*vna, tak Brázda tomu bude nadšeně tleskat a horovat pro to.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy