Mluvme na rovinu, pane Rakušane!

Vít Rakušan nám sdělil, že »ČR odmítla povinné přijímání uprchlíků jako nefunkční model« a že »přihřívat si politickou polívčičku nad požáry ve francouzských ulicích je zoufale ubohé«.

Z mého pohledu je zoufale ubohé se trapně vymlouvat a obelhávat lidi, jako to předvádí pan Rakušan.

To, pro co zvedl ruku on i Petr Fiala, je samozřejmě model povinných kvót. Jediný rozdíl je, že se z jeho neplnění můžete vykoupit. Za nekřesťansky předražený odpustek.

Takže abychom mluvili na rovinu, pane Rakušane. Sjednali jste to, že si budeme moci vybrat mezi tím, zda přijmeme ty lékaře, právníky a inženýry, co momentálně po nocích kulturně obohacují Francii, nebo se z této povinnosti vykoupíme za 20 000 eur na hlavu.

Tedy obrazně řečeno, budeme si moci zvolit mezi morem a cholerou. A vy se nestydíte lidem nalhávat, že je to v našem zájmu.

Kdybyste před volbami lidem řekli, že pro tohle zvednete ruku, tak dnes sedíte v opozici a neškodíte naší zemi. To není žádné přihřívání si polívčičky, to je čistý fakt. A Vy to moc dobře víte.

Prostě jste nás prodali a hlasovali jste s Berlínem, Paříží a Bruselem pro variantu, která vyhovuje jim, a je v přímém rozporu se zájmy naší země. Zradili jste svoje občany. A obelhali. Hanba vám! Styďte se.

Jindřich Rajchl, předseda PRO

Související články

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy