Nehodící se škrtněte!

Ruský prezident Vladimir Putin odpálil doslova bombu. Nikoli faktickou, to bych teď asi už neseděl u počítače a nepsal tyto řádky, ale – řekněme – informační. Na sobotním petrohradském setkání se zástupci afrických zemí totiž ukázal světu návrh mírové smlouvy z loňského března, který v Istanbulu podepsali zástupci Ukrajiny a Ruska a která řešila urovnání válečného konfliktu.

Referoval o tom server aeronet.news. Bezprostředně po té zaujal k této informaci, dlužno zdůraznit, že tradičně po svém, také český mainstream (např. novinky.cz a tn.nova.cz), který nepochybně vycházel z obsahu komentáře pana VK na aeronetu.  Kromě jiného uvedl: »Návrh smlouvy měl název ‚Smlouva o trvalé neutralitě a zárukách bezpečnosti Ukrajiny‘ a ukrajinská strana si ve smlouvě za garanty své bezpečnosti, podle textu dohody na smlouvě, kterou Vladimir Putin krátce podržel ve vzduchu před televizními kamerami, zvolila Velkou Británii, USA, Čínu, Turecko, Francii a Bělorusko. Tyto země měly Ukrajině garantovat bezpečnost jejího neutrálního statusu. Tyto garance spočívají v tom, že pokud by byla neutrální Ukrajina přesto v budoucnu někým napadena, garanční země by přišly Ukrajině na pomoc. Rusko tento návrh přijalo a akceptovalo garanční záruky pro Ukrajinu. Jenže tento návrh z poloviny března loňského roku měl krátký život.«

Kdo s českým občanem hraje nefér hru, o tom si obrázek udělejte sami. Novinky.cz a tn.nova.cz podle mého názoru (když si texty porovnáte, vše tomu nasvědčuje) sice okopírovaly aeronet.news takřka doslova, pochopitelně bez uvedení zdroje, nicméně pouze jednu část. To nejpodstatnější zamlčely. O co jde? Co oba citované české servery už nesměly pustit ven?

»Ihned poté, co se návrh z Istanbulu dostal do Kyjeva, tak britský premiér Boris Johnson telefonicky celou věc zablokoval a potom dokonce přicestoval do Kyjeva a zakázal Volodymyru Zelenskému tuto dohodu podepsat. A to nebylo všechno. Johnson donutil Zelenského, aby osobně vydal prezidentský dekret, který od té chvíle zakáže jakékoliv další rozhovory s Ruskem. Londýn se tím chtěl ujistit, že Kyjev neukončí s Rusy válku nějakou dohodou, což by pro kolektivní západ byla katastrofa. Protože by to znamenalo konec války a konec tažení proti Rusku. Ukrajina v Istanbulu přistoupila na parametry ukrajinské armády ve stavu neutrální země a podobně jako jiné neutrální země se zavázala k udržování malé armády, která nebude disponovat invazní silou.« (Zdroj: aeronet.news)

Neutrální ukrajinská armáda by měla status neutrální země garantovaný smluvními stranami, které by podle mezinárodního práva byly povinny poskytnout Ukrajině přímou vojenskou pomoc, včetně svých vojsk, pokud by Ukrajina byla napadena po vyhlášení neutrality. Proč tedy Londýn tento návrh dohody shodil ze stolu? Protože cílem kolektivního západu není mír na Ukrajině, ani její přežití, ani její územní celistvost, ani záchrana Ukrajinců. Nic z toho!

Cílem kolektivistů je pouze zneužití Ukrajiny, jejího celého území a veškerého obyvatelstva jako nástupní platformy k válce proti Rusku, a to úplně všemi prostředky! Právě proto má Zelenský pistoli, kterou nosí s sebou, protože ví, že sami Ukrajinci ho budou chtít za jeho zločiny jednoho dne dostat a skoncovat s ním podobně, jako s Benito Mussolinim. Z jeho okolí se začínají šířit zvěsti, že má strach z vlastních lidí v Kyjevě, že ho zlynčují jednoho dne po krachu ofenzívy.

Kdo chce, pochopí, kdo nechce, tomu ani po zveřejnění těchto souvislostí není pomoci. Na závěr bych ještě doporučil nastupujícímu generálnímu řediteli ČT Janu Součkovi, který hodlá vysílat příběhy »nemocných« lidí (zde), tzn. těch, kteří mají jiné názory, než ty oficiálně povolené, aby se popídil po této smlouvě. Všehoschopných a slušně honorovaných investigativců pobíhá po kavčí »ótéence« (slangově budova zpravodajství) dostatek. Stačí zavolat do Moskvy, Kyjeva a Londýna a přeptat se, jak se to počátkem loňského jara doopravdy odehrálo. Všechno nasvědčuje tomu, že válka už dávno nemusela existovat, že vůle k jejímu ukončení byla jak na straně Ruska, tak na straně Ukrajiny a že lidé na obou stranách dál zbytečně umírají na přání Londýna a s ním spřízněných zednářských duší.

A taky bych, pane generální, cinknul do novinek a NOVY a vytasil na ně dotaz, proč toho Johnsona vygumovali. A pak, kdo že tu dezinformuje? Je to takové to známé z běžných dotazníků – nehodící se škrtněte.

zdroje:

PUTIN – VIDEO: https://rumble.com/v2uwru7-vladimir-putin-ukzal-nvrh-smlouvy-o-ukrajinsk-neutralit-kter-na-ntlak-londn.html

AERONET: https://aeronet.news/video-vladimir-putin-odtajnil-navrh-mirove-smlouvy-mezi-ruskem-a-ukrajinou-ve-ktere-se-kyjev-zavazoval-k-neutralite-a-ke-snizenym-vojskovym-stavum-neutralni-zeme/

NOVA: https://tn.nova.cz/zpravodajstvi/clanek/509707-putin-dohodli-jsme-mir-a-stahli-se-ukrajina-svou-cast-dohody-porusila

NOVINKY: https://www.novinky.cz/clanek/valka-na-ukrajine-dohodli-jsme-mir-a-stahli-se-z-kyjeva-zazdili-to-ukrajinci-putin-ukazal-podepsany-dokument-40435065

Jan Čech

Související články

1 KOMENTÁŘ

  1. To je všechno důsledek skutečnosti, že Západ soustavně nerespektuje výsledky svobodných voleb, pokud se voliči rozhodnou “nesprávně”.

    Mimochodem, dnes si připomínáme 70. výročí justiční vraždy manželů Rosenbergových, jednoho z mnoha zločinů spáchaných americkým režimem.

Zanechte komentář

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisement -

Poslední zprávy